Vysoký jalovec jen jednou

17.03.2019 20:45

V sobotu sehráli mladší žáci další trojutkání, tentokrát jsme soupeře hostili na domácí palubovce. Do Žatce přijeli soupeři z Kadaně, Štětí a České Lípy.

FbC Jazzmani Žatec 3:5 Česká Lípa (0:2)

Jazzmani nastoupili ve velice okleštěné sestavě, protože chybělo celkem neuvěřitelných 10 hráčů a to bylo na předváděné hře znát. České lípě se povedl vstup do zápasu a do konce prvního poločasu získala Lípa vedení o dvě branky. Žatec ve druhém dějství snížil na 3:4, ale bohužel v těsném závěru opět inkasovali a zápas skončil 3:5 pro Českou lípu.

FbC Jazzmani Žatec 7:4 Mondi Štětí (3:1)

Druhý zápas předvedli žatečtí hráči velice pěknou kombinační hru. Jazzmani byli úspěšní v osobních soubojích z čehož kořenili brankové příležitosti a následně důležité góly. Žatec neustále přehrával soupeře a zaslouženě zvítězil.

FbC Jazzmani Žatec 3:4 Kati Kadaň (2:2)

Závěrečný zápas začal pro žatecký tým suprově. Již po dvou minutách Žatec vedl 2:0 a nebylo pochyb o tom, kdo tento zápas vyhraje. Bohužel Jazzmani vysoké tempo neudrželi a mohlo by se zdát, že někdo zmáčkl tlačítko OFF pro tým FbC Jazzmani Žatec. Domácí tým odešel fyzicky a poslední utkání dne nezvládl.

Sestava: Fiedler, Cilc – Janoušek (0+1), Wágner (3+4), Šole (6+6) – Vojtěch (1+0), Týř (1+1), Herold, Kutnohorský (0+1), Provazník, Trachta (2+0)

Trenéři: Votava, Naxera