Florbalové dresy našeho klubu jsou specifické, jak ve velikosti klubového loga tak v barvách. Komplet hráčského vybavení je ve dvou variantách dresu (žlutá a zelená), trenek a stulpen. Dva dresy jsou z důvodu povinnosti v soutěži, aby nenastoupila družstva ve stejných barvách a druhým důvodem, proč máme dva dresy, je to, že klub cílý na přítomnost minimálně dvou družstev v kategorii přípravek, elévů a mladších žáků. Barvy žlutá a zelená byly zvoleny z toho důvodu, aby byla dodržena uniformita klubu a zároveň při vzájemných zápasech například yellow a green bylo zřetelné, do jakého klubu oba týmy patří. Dalším praktickým důvodem mít dva dresy pro využití na trénincích. Žlutý na trénink, zelený na zápas atp.

Každý hráč florbalového klubu FbC Jazzmani Žatec má možnost koupit si svůj vlastní dres. Na dres si může zvolit své jméno, tag, nick atd. cokoliv například JOHNNY, číslo je po dohodě s předsedou klubu (fbcjazzmani@gmail.com).

Klubovým pravidlem je, že kategorie přípravek, elévů a mladších žáků "kupují" zelený dres a trenky. Jen v případě požadavků se zpravidla kupuje žlutý dres na trénink, případně na jiné sportovní aktivity.

Předseda má v registru všechny čísla v klubu, aby nedocházelo ke dvěma stejným číslům v jedné kategorii. Například, když si vezme číslo 11 v přípravce někdo, nemůže ho mít elév, ale zase ho může mít mladší žák, protože přípravka a mladší žák nikdy spolu hrát nebudou, v tom případě můžou mít hráči stejná čísla.

Ceny jsou neměnné a dph na sportovní oblečení je 21 %. Poštovné se pohybuje do 200,-.

                           

Kontakt

FbC Jazzmani Žatec
Dukelská 1691, Žatec 438 01
IČ 01192183

+420728361300

© 2015 Všechna práva vyhrazena TOVO INDAHOUSE

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode