Hodnoty klubu FbC Jazzmani Žatec

 

Sportovní kodex FbC Jazzmani Žatec

je založen na několika klíčových principech, které jsou nezbytné pro vytvoření kvalitního a úspěšného týmu.

  1. Fair play: Všichni hráči jsou povinni dodržovat pravidla hry a hrát s maximálním respektem k ostatním hráčům, bez ohledu na to, zda hrají za náš tým, nebo proti nám. Nerespektování pravidel a chování, které nerespektuje fair play, je nepřijatelné a bude potrestáno.
  2. Respekt: Hráči jsou povinni respektovat své spoluhráče, soupeře, rozhodčí a fanoušky. Žádná forma diskriminace nebo urážení nebude tolerována.
  3. Týmová práce: Hráči jsou povinni pracovat jako tým a spolupracovat na dosažení společného cíle. Žádný hráč není větší než tým.
  4. Příprava: Hráči jsou povinni připravovat se na zápasy a tréninky s maximální úsilím a odhodláním. To znamená dodržovat předepsaný tréninkový plán a vést zdravý životní styl, aby byli připraveni na každý zápas.
  5. Profesionalita: Hráči jsou povinni reprezentovat klub s profesionálním chováním a vzhledem. To zahrnuje dodržování klubových pravidel, kultivované chování a respekt k fanouškům a médiím.
  6. Ambice: Hráči jsou povinni usilovat o nejlepší výsledky a neustále se zlepšovat. To zahrnuje přijetí konstruktivní kritiky a využití každé příležitosti ke zlepšení svých schopností.
  7. Radost ze hry: Hráči jsou povinni hrát florbal s nadšením a radostí, ať už v zápase nebo na tréninku. Tento sport by měl být pro hráče zábavou a příležitostí k vytváření nových přátelství a zážitků.

Každý hráč a člen klubu je povinen dodržovat tyto principy, aby byla zachována kvalita týmu a klubu jako celku.

Leprechaun

Byl jednou jeden leprechaun, který žil v lesích nedaleko královského města Žatec. Leprechaun byl známý svými zlatými mincemi a jeho pověst se brzy dostala i do města. Jednoho dne se do Žatce přistěhovala rodina, jenž měla syna, který se chtěl stát florbalistou. Rodina hledala klub, který by byl vhodný pro začátečníky a narazila na FbC Jazzmani Žatec.

Když se chlapec přihlásil do klubu, cítil se trochu osaměle, protože neznal nikoho z týmu. Jednoho dne během tréninku si všiml malého mužíčka s rudými vlasy, zelenými kalhotami a bílou košilí, který seděl na jedné z laviček v tělocvičně. Chlapec byl zvědavý, kdo to je a co tam dělá. Když se ho zeptal, mužík se představil jako leprechaun a řekl chlapci, že je tu, aby hledal zlatý křížek, který ztratil v této tělocvičně před mnoha lety.

Chlapec byl nadšený z toho, že se setkal s leprechaunem, a rozhodl se mu pomoci najít zlatý křížek. S leprechaunem se setkával pravidelně po trénincích a společně hledali křížek. Chlapec mu také ukázal, jak hrát florbal, a leprechaun byl nadšený z toho, jakou vášeň chlapec pro tento sport má.

Po několika týdnech hledání konečně našli zlatý křížek. Leprechaun byl chlapci velmi vděčný a slíbil mu, že mu udělá nějaké kouzlo. Chlapec si přál, aby jeho tým vyhrál nadcházející turnaj a leprechaun mu slíbil, že bude s nimi celou dobu.

Na turnaji tým FbC Jazzmani Žatec hrál skvěle a dokázal porazit všechny své soupeře. Chlapec se těšil, že se konečně setká se svým kamarádem leprechaunem, ale ten nikde nebyl. Když se chlapec vrátil domů, našel na svém stole malý dárek. Byla to zlatá mince od leprechauna a malý lístek s nápisem: "Díky za pomoc, náš tým bude vždycky vítězit, pokud budeš hrát florbal se srdcem". Od té doby hrdě máme ve znaku klubu právě tohoto bájného Leprechauna.

Kontakt

FbC Jazzmani Žatec
Dukelská 1691, Žatec 438 01
IČ 01192183

+420728361300

© 2015 Všechna práva vyhrazena TOVO INDAHOUSE

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode