Starší žáci odehráli povedený turnaj v Semilech

27.11.2016 21:17

V sobotu 26. listopadu odehráli starší žáci v Semilech svůj pátý turnaj. Soupeřem jim byli mužstva Kadaň, Česká Lípa a domácí Semily.

FbC Jazzmani Žatec : FBC DDM Kati Kadaň 1:3 (0:1,1:2)

Utkání začalo z obou stran opatrně a obě obrany si počínali celkem dobře. Postupem času se Jazzmani dostávali více do hry, ale svojí převahu nedokázali využít v podobě první branky. Soupeř velmi dobře bránil a v samotném závěru dokázal využít jednu ze svých šancí a dostal se tak do vedení. V druhém dějství opět více ze hry měli Žatečtí florbalisté, ale nedokázali překonat skvěle chytajícího hostujícího brankáře a tak Kadanští opět navýšili svůj náskok o dvě branky. Až v samotném závěru zápasu Jazzmani dokázali překonat Kadaňskou obranu, ale více úspěšných zásahů už nepřidali i přes to že soupeře v počtu střel na branku jednoznačně přestříleli.

Branky: Hrádek

FbC Jazzmani Žatec :FBC Jopa Česká Lípa 3:3 (2:3,1:0)

V druhém zápase čekali na Jazzmani florbalisté z Lípy, kteří jsou zatím nejčastějším soupeřem Jazzmanům. Proti tomuto soupeři, který je velmi kvalitní změřili své síly už potřetí v této sezóně.

Vstup do zápasu vyšel Jazzmanům na výbornou, když se ve třetí minutě ujali vedení zásluhou Hrádka. Lípa ale dokázali rychle odpovědět. Nejprve vyrovnala a pak díky nepozornosti žatecké obrany, dokázala vstřelit další branky a odskočit na rozdíl dvou gólů. V samotném závěru první části ale Jazzmani využili svoji herní převahu a dokázali snížit.

V druhé půli zápasu už Jazzmani jednoznačně svého soupeře přehrávali, ale opět naráželi na skvěle chytajícího brankáře soupeře, a když dokázali vstřelit vyrovnávající branku, rozhodčí ji z nepochopitelných důvodů neuznal. V závěru zápasu se naskytla Jazzmanům výhoda přesilové hry, kterou dokázali využít a zápas, tak skončil zřejmě asi spravedlivou remízou.

Branky : Hrádek, Zelinka, Pšenička

FbC Jazzmani Žatec : SCC Semily 4:2 (2:0,2:2)

Poslední zápas dne vyšel Jazzmanům podle představ. Po celou první část zápasu byli lepším týmem a zaslouženě se ujali vedení, které do konce první části dokázali navýšit.

V druhém dějství dokázal soupeř hned z první příležitosti snížit, ale Žatečtí začali svého soupeře opět přehrávat a přidat další dvě úspěšné trefy, na které dokázal soupeř ze Semil odpovědět až v samotném závaru. Jazzmani si tak své vítězství pohlídali a poslední zápas dne vyhráli..

Branky : 2 Říha, Zelinka, Kuvík

Sestava: Ali, Kloboučník –Hotěk, Karas(0+1), Enders,Vápení, Dyrynk, - Zelinka(2+4), Volráb(0+1), Říha(2+0), Kuvík(1+1), Hrádek(2+0), Pšenička(1+0), Milyan

Trenér: Martin Ligda

Zpět

Kontakt

FbC Jazzmani Žatec
Dukelská 1691, Žatec 438 01
IČ 01192183

+420728361300

© 2015 Všechna práva vyhrazena TOVO INDAHOUSE

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode