Přípravka vs. Elévci

06.04.2019 08:55

5. 4. se nad Žatcem jiskřilo. Své hole zkřížili přípravkáři s elévkami. Uspořádali jsme přátelský turnaj těchto dvou kategorií. Na palubovce se vystřídalo více jak 30 dětí, které přišly na tréninky.

Byl to fajn turnaj se skvělou atmosférou. Odehráli jsme čtyři 10 minutová utkání.

První 10 minutovku jsme udrželi proti elévkům 0:3. Druhá byla o dost horší :). Elévci si zastříleli 15:1. Pak jsme prohodili brankáře. Klárka šla k elévům a Emma k nám. Třetí třetina 0:7 v neprospěch přípravky. Holky měly opravdu napilno. Pochytaly spoustu střel. Před poslední čtvrtinou přišla motivace v podobě zmrzliny pro všechny, když dáme 3 a více gólů :). Všichni byli už dost unavení. A my to dokázali. Na závěr jsme zdolali elévky 4:3. A BUDE ZMRZKA :).

Bylo to fajn odpoledne. Všichni byli namotivováni a přistoupili k zápasu svědomitě.

Za mě:

Super turnaj. Nešlo o výsledky, ale o hru dvou týmů, které se znají. Chtěli jsme zkusit hru proti starší kategorii. Byl to pro nás velký přínos. Přípravka bojovala a elévci jim nedali nic zadarmo.

Děkuji všem účastníkům turnaje a přeji spoustu dalších úspěchů v tomto sportu.

Trenéři, asistenti a děti odvedli skvělou práci.