Mladší žáci v Žatci

28.01.2023 20:02

V sobotu 28. ledna se odehrávalo 8. kolo Ligy mladších žáků v Žatci. Soupeřem pro náš klub byly týmy FD Teplice, Florbal Chomutov a 1.FBC DDM Děčín IV.

Na Jazzmany čekaly těžší soupeři, než tomu bylo v předchozím turnaji, a přestože Žatec ani jednou nebodoval, získal další cenné zkušenosti do budoucna. Náš tým se mohl pyšnit plnou střídačkou, která dává naději do příštích let.

Český florbal jde svou vlastní cestou, kterou my sdílíme společně s nimi. Cesta je, do kategorie starších žáků, to znamená cca do 15 let věku hráče, nehrát na výsledek, ale na to, aby to hráče nadchlo natolik, že vydrží až do seniorské kategorie. V základu to znamená, dát příležitost všem hráčům i třeba na úkor výsledku, protože přiznejme si, že hrát pouze na výsledek v těchto kategoriích je jednodušší než v kategoriích starších.

Kategorie mladších žáků pod vedením Jana Myšky si vede skvěle.

Sestava: Wágnerová – Bača, Blažková, Dyrynk, Havelka, Jahoda – Karas, Kassal, Lebduška, Škrdle, Vápeník – Volráb, Zajíc, Záškoda

Zítra na žatecké ÁČKO bude ve sportovní hale Spořice čekat tým Florbal Jirkov.

Zpět

Kontakt

FbC Jazzmani Žatec
Dukelská 1691, Žatec 438 01
IČ 01192183

+420728361300

© 2015 Všechna práva vyhrazena TOVO INDAHOUSE

Tvorba www stránek zdarmaWebnode