Mladší žáci mají dvě výhry z Lovosic

20.01.2016 18:36

V neděli  17. Ledna  se odehrálo další kolo ústecké ligy mladších žáků ve florbale.

Žatečtí  florbalisté zajížděli do Lovosic, kde nastoupili proti mužstvu z Teplic, Děčína, domácích Lovosic a Podbořan

Jazzmani Žatec : DDM Teplice 1:5 (1:4,0:1)

První zápas nastoupili Žatečtí proti Teplicím, které v předminulém kole dokázali o jednu branku porazit.

První část zápasu byla v celku vyrovnaná, ale své šance proměňovali jen Tepličtí a celkem zaslouženě ji vyhráli poměrem 4:1. V druhé části zápasu opět jazzmani marně dobývali soupeřovu bránu, ale opět naráželi na skvělou obranu soupeře. Tepličtí pak v závěru zápasu svůj náskok jen navýšili o jeden úspěšný zásah.

Branky : Volráb

Jazzmani Žatec : 1.FBC DDM Děčín 0:8 (0:5,0:3)

V druhém zápase na nás čekal jednoznačně nejlepší tým soutěže Děčín, kterého jsme doposud nedokázali porazit.

Hned od začátku bylo vidět, kdo bude na hříšti pánem. Soupeř ukázal svou silnou ofenzívu  a nedopustil  hrát z jazzmani žádnou vyrovnanou partii i když se nedalo říct, že by si Jazzící žádnou slibnou brankovou šanci nevytvořili, ale obrana soupeře v čele s brankářem byla dnes perfektní .

Jazzmani Žatec : ASK Lovosice LFP (4:0,1:1)

Lovosice byli pro nás velkou neznámou, protože jsme proti nim ještě doposud nehráli a nevěděli jsme co od nich čekat.

To co se ale nepovedlo v předchozích dvou zápasech, tak to se proti Lovosicím povedlo náramně.

Celý zápas jazzmani byli lepším týmem.  Skvěle nám zafungovala,  jak obranná činnost , tak konečně i ta ofenzivní a do přestávky se šlo se slibným náskokem čtyř branek. Po přestávce oba soupeři ještě přidali po jednom úspěšném zásahu  a jazzmani si tak připsali první vítězství dne.

Branky : 2 Volráb, Kuvík, Dyrynk, Halíř

Jazzmani Žatec : TJ Mocní Tuleni Podbořany 6:4 (3:3,3:1)

V posledním zápase na nás čekal náš starý známý rival z Podbořan.

Podbořany nám opět nic nedarovali a hned na nás vlítli a během prvních dvou minut už vedli o dvě branky. Jazzmani se ale nevzdali a opět předvedli svojí ofenzivní sílu a třemi brankami otočili vývoj zápasu ve svůj prospěch. V závěru první půle ale soupeř dokázal vyrovnat.

Do druhé půli vstoupili lépe jazzmani a přidali další tři přesné zásahy do soupeřovo svatině na které,  Podbořany  dokázali už jen jednou odpovědět.

Branky:2 Volráb, Kuvík, Vápeník, Halíř, Dyrynk

Sestava :  Kloboučník- Hotěk, Karas, Enders, Hnízdil, Vápeník(1+0), -Volráb(5+1), Říha(0+1), Kuvík(2+4), Požárek, Minařík, Halíř(2:0), Slámová(0+2), Dyrynk(2+0), Zvoníčková

Hodnocení trenéra :  První dva zápasy se nám nepovedli ,jak v obrané činnosti tak v útoku jsme skoro nic neproměnili . Zbylé dva zápasy nám ale vyšli parádně . Skvěle zafungovala hra v obraně v čle s brankářem a především v útoku se nám začalo dařit. A i díky tomu jsme vyhráli.

Trenér : Martin Ligda

Asisten trenéra : Matěj Živčák