DIVIZE#ŽATEC

28.11.2021 18:48

V sobotu 27. 11. sehráli Jazzmani 11. kolo DIVIZE. Tentokrát pro Jazzmanům stál soupeř FbC Slavia Praha. Tabulkově Slavia na druhé Jazzmany vyrukovala se třemi lajnami a líbivým systémem na křižné přihrávky se střelou do odkryté branky.

Již v první třetině Jazzmani tahali za záchranou brzdu, když přehřátý gólman Sarič prostě na mnoho střel neměl nárok. Slavia v roli Goliáše totálně rozsekala Jazzmany a výsledek 17:3 byl pro Žatec ještě milosrdný.

Jazzmanům nefungovala rozehrávka, v soubojích jeden na jedno také neobstáli, a nakonec při zakončení chybělo to patřičné štěstí. Žatec předvedl zatím nejhorší výkon, což bylo zapříčiněno absencí 4 opor. David Švátora, Michael Muselík, Stěpán Salvetr a Josef Burda mají zdravotní problémy. Tyto hráči jsou a můžou být pilíři jazzmanské hry a bez nich Jazzmani strádali.

V celkovém zúčtování je stále u Jazzmanů zdraví duch. V čele s Čermim mají všichni chuť do hry a vánočním večírkem se vše rozsekne a povede k lepšímu. Divize je první soutěž, která má opravdu smysl. Pořadatelé, hudba, komentátor, fanynky na prales chodit nebudou. Žatec si zaslouží DIVIZI, ale hráči na ní musí vyzrát.

Zpět

© 2015 Všechna práva vyhrazena TOVO INDAHOUSE

Vytvořte si www stránky zdarma!Webnode