Žatec v Teplicích

24.02.2019 17:48

Po dlouhé odmlce vyrazila žatecká přípravka na turnaj do Teplic. Lyžařská sezóna a nemocnost nám nedovolila vzít více jak dvě řady. První zápas proti Chomutovu. Vždy je to super, protože se děti znají ze společného soustředění. S trenéry jsme děti nechali zápas v jejich režii. Rozešli jsme se s remízou 6:6.

V druhém zápase proti Teplicím jsme sahali po vítězství, ale nakonec zase remíza 6:6 :). Třetí zápas proti Mostu byla přetahovaná. Prohrávali jsme, ale i vedli. S Kamilem jsme nechali děti hrát a tvořit hru. Nakonec jsme podlehli 8:10. 7 svěřenců Klárka Wágnerů, Jonáš Gregor, Petr Karas, Ondřej Volráb, Filip Segeč, Jakub Lebduška a Matěj Dyrynk odehráli skvělý turnaj.

Byli jsme spokojeni, děti ukázaly skvělou hru a přehled na hřišti. Sami reagují na situace a rvou se o každý balónek. Kary a Ondra jsou připraveni do elévů. Já osobně musím vyzdvihnout Jonáše. Dával góly a jeho individualita a přehled na hřišti je nepřehlédnutelný. Bude pílířem pro naší nastávající sezónu. Nesmím opomenout skvělé rodiče. Děkuji.

Již teď avizuji na naši rozlučkovou akci se sezonou a hráči ročníku 2010. Máme v plánu uspořádat rozlučku po posledním turnaji o víkendu 27.-28.4. s poděkováním hráčů, kteří odchází do vyšší kategorie.

Děkujeme, trenéři David Šůs, Kamil Gregor

                 asistent trenérů David Šůs ml.

Flóóóóórbal Žatec.

 

Zpět

© 2015 Všechna práva vyhrazena TOVO INDAHOUSE

Tvorba www stránek zdarmaWebnode