Žatec řádil v Ústí

20.01.2019 19:56

Po vánoční pauze a dvou vyhraných zápasech v Lovosicích, starší žáci odjeli dát sbohem čtvrtému koši.

Jak jsme doufali, tak se stalo. Na turnaj bylo nominováno 14 hráčů, někteří se omluvili a někteří prostě nedorazili jako Petr Kellner. Nakonec jsme odjeli s 9-ti hráči a dvěma brankáři.

První zápas proti Jablonci jsem točil 2 útoky a 3 beky. Bylo to dost náročné a všichni

museli vzadu pomáhat. Neúplná obrana znamenala, že musíme hodně vytížit útočné trojky.

To vyšlo a opět řádilo trio Kučera, Šůs, Škvaro. Kluci se našli a dotáhli nás k výhře 3:5.

Nesmím opomenout velký důraz u všech kluků při bránění a blokování střel.

Honza odehrál nejlepší turnaj.

Druhý zápas Lokomotiva Louny. Byli jsem favorité, ale míček nás neposlouchal. Přihrávky

nevycházely a my se trápili. Skóre otevřel Petr Hotový a přinesl klid na naši střídačku. Do

sestavy jsem na rychlo dopsal Sašu Wágnera (ml. žák). Šuska přidal v druhé půli další

gól a Tonda, po přihrávce Saši, stanovil konečné skóre 3:0.

Poslední zápas proti Ústí B. S Ústím jsme se trápili, už před Vánoci v Lovosicích.

I tentokrát to vypadalo, kdo z koho. Ve 3 minutě otevřel skóre Petr Hotový po

přihrávce Saši, který při premiéře u starších žáku zaznamenal 2 KB.

Poločas jsme však prohráli 1:2. O přestávku jsme vše probrali a řekli si, jak hrát

a napadat. Vše vyšlo a my během 22 vteřin vstřelili 3 góly. Opět zafungovala

trojice Šůs, Kučera a Škvaro. 4 minuty před koncem, dvěma góly, Šuska přinesl klid do našich řad.

A my dohráli zápas 7:4.

Všem klukům děkuji za přístup a nasazení. Byl to jejich turnaj a dali sbohem 4 koši.

Prostě odvedli skvělou práci, povzbuzovali se a fungovali jako tým.

Za 14 dní je čeká domácí turnaj a hostí kluby z druhého koše. Doufám, že opět předvedeme skvělou hru.