Z Loun muži opět přivezli tři body

03.10.2016 21:09

V sobotu 1. října  se odehrálo další kolo regionální ligy mužů ve florbale.

Žatečtí tentokrát zajížděli do nedalekých Loun, kde na ně čekal soupeř z Liberce.

.FbC Jazzmani  Žatec : Slavia TU Liberec  4:0  (1:0, 0:0, 3:0)

Zápas začal v opatrném tempu a na obou stranách kralovali především oba brankáři.

Žatečtí se prosadili až v samotném závěru první třetiny a ujeli s tak vedení.

Druhá část zápasu měla podobný průběh, když obě mužstva poctivě bránila a skoré zápasu se tedy po druhé třetině nezměnilo. V poslední části se Jazzmani  konečně začali prosazovat a svého soupeře jednoznačně přehrávat což se projevilo i na výsledku zápasu, když dalšími třemi úspěšnými zásahy navýšili svůj náskok a připsali si důležité tři body do tabulky.

Branky: 2 Kučera, Linka, Smištík

 

FbC Jazzmani  Žatec : FBC Liberec NaBandě C  4:5  (0:1, 1:2, 3:2)

Druhé utkání se Jazzmanům jednoznačně nepovedlo. Soupeř byl po první dvě části zápasu jednoznačně lepší a v průběhu druhé třetiny vedl už o tři branky na které Jazzmani dokázali odpovědět snížením až v závěru této části Ve třetí třetině se Žatečtí snažili vývoj zápasu otočit, ale soupeř bez milosti trestal jejich chyby v obranné činnosti a odskočil na rozdíl čtyř branek. Zápas se již zdál rozhodnut, ale Jazzmani zbraně nesložili a jako by je někdo polil živou vodou.  Začali překonávat Libereckou obranu a snížili na rozdíl jediné branky. V závěru zápasu odvolali i brankáře, ale soupeř z Liberce si jednobrankový náskok už pohlídal a dokráčel si  pro své první vítězství v této sezóně.

Branky: 2 Linka, Kohout, Kučera

 

Sestava: Zbořil- Mojžíš(0+2), Cajtler, Ligda(0+1), Falbr -, Smištík(1+2), Vít(0+1), Linka(3+0), Kučera(3+0), Brunclík, Kohout(1+1), Bartoš

Vedoucí družstva : Martin Ligda

Zpět

Kontakt

FbC Jazzmani Žatec
Dukelská 1691, Žatec 438 01
IČ 01192183

+420728361300

© 2015 Všechna práva vyhrazena TOVO INDAHOUSE

Tvorba www stránek zdarmaWebnode