V Sobotu 3.12. odehrála přípravka Jazzmenů Svůj další turnaj tentokrát v Lounech.

03.12.2016 20:39

První zápas jsme sehráli s Mostem. Do branky se postavila naše stoupající hvězda Jindřich Botek. Obrana Lukáš Bečan a v útoku kapitán Šimon Týř a nováček týmu Vilém Kyloušek. Tato formace zařídila první gól a šli jsme do vedení, když se trefil Šimon. Naše druhá řada ve složení Karel Eliáš, Bohumil Zeman a Matouš Kelner bojovala, ale i přesto jsme obdrželi vyrovnávající gól. Po nástupu naší třetí lajny Jakuba Klimáka, Jana Heinze a PEPČI i po usilovném bránění prohrávali 1:2. Do poločasu srovnal svým prvním gólem Lukáš. Do druhé půle jsme nastupovali za stavu 2:2 s odhodláním zápas naklonit v náš prospěch. Po chvilce se trefil Vilda a zaznamenal svůj první gól v kariéře. Tento stav jsme udrželi a porazili Most 3:2.

Vstup do druhého zápasu proti SK Dubí nám vůbec nevyšel. Během dvou střídání jsme prohrávali 0:3. Naději vykřesal Kája, když po chvíli snížil na 1:3. Trefil se ještě Šimon, ale poločas skončil 2:5. V druhém poločase snížil Vilda na 3:5 a byla naděje. Dubí jsme na konec podlehli 3:7.

Třetí zápas proti Chomutovu, čtvrtý proti Ústí nám vůbec nevyšel. Chomutov nás vyprovodil 9:1 po našich laciných gólech. Náš jediný úspěch zaznamenal Šimon.

Čtvrtý zápas proti favorizovanému Ústí jsme po poločase prohrávali 1:5, když se po třetí na turnaji trefil skvěle hrající Vilda. Po chybě ústeckého golmana nám byl připsán druhý gól, ale i přesto jsme prohráli vysoko 2:14.

I přes né příliš vydařený turnaj, hráči odvedli dobrou práci a po zásluze byli odměněni medailemi od pana Kelnera.

Mé poděkování patří celému týmu, který odvedl na hřišti své maximum a ukázalo se, kde máme slabiny.

Závěrem musím vyzdvihnout opory týmu Lukáše, Šimona, Jindru a skvěle hrajícího nováčka Vildu.

Velké poděkování patří rodičům, kteří své děti doprovodili a povzbuzovali.

Příští turnaj porážky soupeřům vrátíme.

Jazz Jazz Jazzmani

trenér David Šůs

Zpět

Kontakt

FbC Jazzmani Žatec
Dukelská 1691, Žatec 438 01
IČ 01192183

+420728361300

© 2015 Všechna práva vyhrazena TOVO INDAHOUSE

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode