V Lípě opět jen remíza

06.10.2019 15:08

V sobot 5.října se odehrál v pořadí druhý turnaj ustecko-liberecké ligy starších žáků ve florbale

Mužstvo starších žáku tentokrát zajíždělo do České Lípy kde se utkalo z domácími celky a Teplicemi

FbC Jazzmani Žatec : FBC Šlunkovsko Česká Lípa 1:11 (1:7,0:4)

Utkání sice začali lépe Jazzmai, kteří se ujali v páté minutě zápasu vedení, ale to bylo z jejich strany v tomto utkání vše. Soupeř ani ne za minutu vyrovnal a od vyrovnávací branky začal být už na hřišti jen jeden tým. Jazzmani dělali řadu chyb, které soupeř nemilosrdně trestal a na přestávku si odnášel šestibrankový náskok. Po pauze se sice Jazzmani snažili s výsledkem něco udělat, ale rozjetý soupeř jim nic nedovolil a ještě navýšil svůj náskok.

Branky : Hotový

FbC Jazzmani Žatec : FBC Česká Lípa Blue 1:1 (1:1,0:0)

Druhé utkání Jazzmanům vyšlo lépe. Nastoupily proti sobě dva vyrovnané týmy a na hřišti to bylo vidět. Do vedení se dostali opět Jazzmani, ale soupeř odpověděl, když využil svojí výhodu  přesilové hry. Po pauze byla hra opět vyrovnaná a větší šance na vstřelení vítězné branky měli Jazzmani, ale nedokázali je využít a tak zápas skončil nerozhodně.

Branky : Škvaro

FbC Jazzmani Žatec : Florbal Teplice 1:13 (0:5,1:8)

V posledním zápase dne nastoupili Jazzmani proti týmu který celý turnaj vyhrál a po pravdě z cela zaslouženě. Soupeř byl jednoznačně lepším týmem ve všech herních dovednostech což se projevilo i na výsledku zápasu.

Branky :  Škvaro

Sestava : Pintr(0+1)-Žitný, Týř, Kočina, Děděk-Hotvý(1+0),Škvaro(2+1), Hrnčiřík, Jelínk, Kutnohorský(0+1), Milyan

Trenér: Martin Ligda

Hodnocení trenéra: Oba soupeři co nás porazili, byli jednoznačně lepší a zaslouženě vyhráli. Na ně jsme prostě dneska neměli. Škoda toho remízového zápasu, ten jsme mohli urvat, ale nevadí. Příště se to určitě povede.

 

Zpět

© 2015 Všechna práva vyhrazena TOVO INDAHOUSE

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode