Úspěch mladších žáků FbC Jazzmani Žatec nad TJ Lokomotiva Louny

23.09.2023 16:37

Dnešní den byl ve znamení florbalového zázraku, který nás všechny nadchl a nenechal nás na pochybách o síle našich mladých hráčů. Mladší žáci FbC Jazzmani Žatec se utkali s týmem TJ Lokomotiva Louny na speciálně připraveném superligovém povrchu Black Angels.

Bylo nás pouze devět hráčů a jedna skvělá brankářka, ale naše odhodlání bylo nesmírně silné. Na druhé straně hřiště stáli hráči z Loun, kteří měli tři kompletní pětky a dva golmany. To byla výzva, na kterou jsme se těšili.

Hráli jsme netradiční formát zápasu - tři třetiny po 15 minutách, a rozhodně jsme na hřišti nechali vše. Každý hráč dal do hry maximum, bojovali jsme o každý balon a stříleli jsme na branku s chutí.

Výsledek byl pro nás všechny ohromující. Překonali jsme tým Lokomotivy Louny s konečným skóre 10:3. To bylo vítězství, které nás naplnilo hrdostí a radostí. Naše mladé hvězdy ukázaly, že i s menším počtem hráčů a větším odhodláním můžeme dosáhnout velkých věcí.

Chceme poděkovat všem divákům, kteří nás dnes podpořili a povzbuzovali. Vaše přítomnost byla pro nás obrovskou motivací. Dále patří obrovský dík Kubovi Vejvodovi za jeho cennou pomoc.

A co je nejdůležitější, dohodli jsme se na dalším přátelském utkání s týmem Louny, které se uskuteční v říjnu, tentokrát na našem domácím hřišti v Žatci. Těšíme se na tento návrat a na další vzrušující zážitky na florbalovém hřišti.

Gratulujeme našim mladým hráčům k jejich vynikajícímu výkonu a děkujeme všem, kteří nás podpořili na naší cestě k tomuto nezapomenutelnému vítězství.