Turnaj výběrů s žateckou stopou

17.01.2017 21:03

Výběrová utkání s žateckou tečkou – Tomáš Zelinka zvolen nejlepším hráčem

comment očima zmiňovaného Tomáše Zelinky

Zápas Ústecký kraj U15 – Středočeský kraj U15 0:7 V tomhle zápase na nás soupeř od začátku utkání vlítnul a dostali jsme gól hned ve 3. minutě. Ale od toho gólu jsme měli absolutní převahu, ale nedokázali jsme proměňovat získané šance. Já se ocitl asi dvakrát sám před bránou, ale neproměnil jsem.

Druhé utkání Ústecký kraj U15 – Plzeňský kraj U15 2:3 Tenhle zápas začal jako přes kopírák. Okamžitě jsme obdrželi branku, ale chvíli po tom jsme dokázali odpovědět a srovnat. V první třetině jsme si pak dokázali ještě vybudovat převahu, ale ve vlastní přesilovce jsme dostali gól. To jsme soupeři stihli vrátit. Já jsem dokázal střelou z první po krásné přihrávce překonat gólmana, ale to už byla snadná práce. Potom jsme obdrželi ještě jednu branku, na kterou jsme již nenašli odpověď. V tomhle zápase jsem byl vyhlášen nejlepší hráč utkání. 1+1

Ve třetím zápase Ústecký kraj U15 – Karlovarský kraj U15 14:4. Utkání proti nejslabšímu soupeři turnaje, ve kterém jsme měli od začátku převahu a dovedli ho do vítězného konce, jak po nás trenéři chtěli. A tudíž skončili na 5 místě. Ale nebyli jsme v plné sestavě a měli jsme nejméně hráčů společně s Karlovarským krajem. 0+3

Nejdůležitější na tom bylo, že jsme drželi jako tým, všichni bojovali až do konce a všechno byla týmová práce. Teď se připravujeme na závěrečný turnaj do Brna. Hrálo se to v Praze na ZŠ Kunratice, kde hraje FBC Start 98 Praha.