Starší žáci bez prohry: dominance na hřišti

27.11.2023 13:56

Neuvěřitelný výkon našich starších žáků FbC Jazzmani Žatec se stal jasným projevem jejich vynikajícího týmového ducha a nezlomného odhodlání jít za vítězstvím. V souboji proti TJ Lokomotiva Louny předvedl náš tým oslnivou hru, zaznamenal vynikající skóre 9:2 a ukázal skvělou formu.

S nepřekonatelným elánem v čele s Vápeníkem, Bečanem, Kylouškem, Karasem a Volrábem, kteří přinesli rozsáhlé množství gólů a asistencí, což v závěrečném hodnocení posílilo naši pozici na prvním místě. Dokonalý výkon se opakoval i v duelu s BK Real Roudnice n/L, kde se naši hráči znovu ukázali ve skvělé formě a zvítězili v poměru 7:5.

Po osmi odehraných zápasech se FbC Jazzmani Žatec drží na čele tabulky bez jediné ztráty bodu. Jejich nepřemožitelnost a bezchybné výkony jsou důkazem skvělého tréninku, odhodlání a obrovského talentu v celém týmu. Jsme pyšní na naše starší žáky za jejich neuvěřitelné výkony na hřišti a držíme palce pro jejich další úspěchy!

Sestava: Nedbal – Karas, Kyloušek, Bečan, Volráb, Vápeník, Lebduška, Mynařík

Trenér: David Milyan

Zpět

Kontakt

FbC Jazzmani Žatec
Dukelská 1691, Žatec 438 01
IČ 01192183

+420728361300

© 2015 Všechna práva vyhrazena TOVO INDAHOUSE

Tvorba www stránek zdarmaWebnode