Sezóna 2024/2025 zahájena

21.06.2024 17:49

FbC Jazzmani Žatec přihlašují do nové sezóny mladší žačky

S radostí oznamujeme, že FbC Jazzmani Žatec přihlašují do nové sezóny tým mladších žaček. Po loňském úspěšném přihlášení elévek se opět rozšiřujeme o další tým. Naše klubová rodina se tímto krokem dále rozrůstá a těšíme se na nové výzvy a úspěchy.

V sezóně 2024/2025 budeme mít dva týmy přípravek (Green a Yellow), tým elévů a elévek (Pink), družstva mladších žáků a nově i mladších žaček (Pink). K tomu všemu se přidává loňský vítěz soutěže – tým starších žáků. Naše nejstarší mládežnická kategorie bude tým dorostenců, který má konečně ambice vytvořit příští rok tým juniorů a tím po dvou letech čekání opět vytvořit kompletní mužskou složku.

V seniorské kategorii přihlašujeme dva týmy, což nás dostává na celkový počet družstev 10. Tento růst a rozvoj našeho klubu je výsledkem tvrdé práce, odhodlání a podpory všech našich hráčů, trenérů a fanoušků. Á družstvo mužů je doplněno o navrátilce klubu a zároveň nové přestupy.

Těšíme se na nadcházející sezónu a věříme, že společně dosáhneme dalších skvělých úspěchů. Držte nám palce a přijďte nás podpořit na zápasy!

Zpět

Kontakt

FbC Jazzmani Žatec
Dukelská 1691, Žatec 438 01
IČ 01192183

+420728361300

© 2015 Všechna práva vyhrazena TOVO INDAHOUSE

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode