Program na sváteční víkend

27.10.2023 19:25

Sobota, 28. října, a neděle, 29. října, jsou pro členy klubu FbC Jazzmani Žatec plné florbalové akce. Podívejme se na plánovaný program na tento víkend.

Sobota, 28. 10.

Žatecké legendy vyrazí na cestu do Most-Velebudice, kde budou čelit dvěma výzvám. BK Real Roudnice B a PRO-AKTIV Bílina budou připraveni na vzrušující zápasy s našimi legendami. Věříme, že naši hráči ukáží svoji sílu a vášeň pro tento sport.

Neděle, 29. 10.

Muži FbC Jazzmani Žatec se postaví v regionální lize proti týmu TJ Lokomotiva Louny. Očekáváme napínavý zápas, ve kterém naši hráči ukáží svou odhodlanost a bojovnost. Druhý zápas pak svedou proti týmu Florbal Jirkov. Tyto utkání se odehrají na palubovce v Chomutově na Březenecké ulici.

Starší žáci mají dohrávku v Podbořanech proti týmu Mocní Tuleni Podbořany a TJ Lokomotiva Louny. Věříme, že naši mladí florbalisté budou hrát s plným nasazením a dosáhnou skvělých výsledků.

Víkend plný florbalových akcí je příležitostí pro naše týmy a hráče ukázat své dovednosti a vášeň pro tento vzrušující sport. Držíme našim hráčům palce a těšíme se na skvělé výkony na hřišti!

Zpět

Kontakt

FbC Jazzmani Žatec
Dukelská 1691, Žatec 438 01
IČ 01192183

+420728361300

© 2015 Všechna práva vyhrazena TOVO INDAHOUSE

Tvorba www stránek zdarmaWebnode