proč (NE)potřebujeme sportovní halu

20.02.2024 12:25

SPORTOVNÍ HALA - ŽATEC

Florbalový klub FbC Jazzmani Žatec by měl mít k dispozici sportovní halu z několika důvodů:

Tréninkové možnosti: Sportovní hala poskytuje klubu pravidelný a stabilní prostor pro tréninky, což je klíčové pro rozvoj hráčů na všech úrovních.

Pořádání zápasů: Hala umožňuje klubu pořádat domácí zápasy, což je důležité pro zapojení hráčů do soutěží a poskytuje také příležitost pro komunitní podporu a fanouškovskou základnu.

Hostování zápasů: Český florbal umožňuje v rámci svého projektu pořádat extraligová utkání jako propagaci elitních družstev mužů a žen po celé České republice.

Zlepšení kvality hry: Kvalitní sportovní hala s vhodným povrchem a vybavením přispívá k lepší kvalitě hry a umožňuje hráčům rozvíjet své dovednosti na optimální úrovni.

Bezpečnost: Mít vlastní sportovní halu umožňuje klubu lépe kontrolovat podmínky pro trénink a zápasy a zajistit bezpečnost hráčů a diváků.

Rozvoj komunity: Sportovní hala může být místem setkávání pro místní komunitu, která se může zapojit do sportovních aktivit klubu a podporovat jeho činnost.

Identita klubu: Mít vlastní sportovní halu přispívá k identitě klubu a posiluje jeho postavení ve sportovním prostředí města či regionu.

Organizace soustředění: Možnost zabezpečení vlastního florbalového soustředění během školních prázdnin pro zdokonalení a zvýšení dovedností všech hráčů.

Dlouhodobý rozvoj: Vlastní sportovní hala poskytuje klubu stabilitu a dlouhodobé perspektivy pro rozvoj a růst, což může vést k úspěchu v dlouhodobém horizontu.

Klubové zázemí: Zajištění úložného prostoru pro materiální vybavení určené pro tréninky, zápasy a další aktivity zajistí dostupnost a usnadní správu vybavení pro všechny členy klubu.

Zpět

Kontakt

FbC Jazzmani Žatec
Dukelská 1691, Žatec 438 01
IČ 01192183

+420728361300

© 2015 Všechna práva vyhrazena TOVO INDAHOUSE

Tvorba webu zdarma s WebnodeWebnode