Prague Games 2019

22.05.2019 20:23

se kvapem blíží a je tu pár důležitých informací pro účastnící se hráče a jejich rodiče.
Cena za turnaj je 1.500,- za osobu ve které je zahrnut poplatek za ubytování (3 noci), cesta tam a zpět, cestovné v rámci turnaje (MHD, metro) a další drobnosti.
Ubytování je zabezpečeno v České zemědělské univerzitě, Kamýcká 129, 165 00 Praha 6. Což pro hráče znamená pokoje po 3 až 4 hráčích, samostatné WC a sprcha.
Jídlo si musí každý hráč platit sám, trenér bude zárukou toho, že každý hráč bude mít minimálně jednou denně teplé jídlo a že vše nebude jen Mekáč a brambůrky. Ráno snídaně, teplý oběd a večeře v restauracích.
Mladší žáci budou pohromadě po celou dobu turnaje, ale u dorostenců to bude po domluvě s trenérem. Například 2 hodiny okno na bazén, golf, youtube, óčko atd. Vše ale bude řízeno a bude mít jasně daná pravidla.
Základem bude florbal, takže navštívení těch nezajímavějších zápasů, návštěva florbal shopu a tak podobně. Zde se meze nekladou.
Odjezd a příjezd prozatím nejsou stanoveny a to z toho důvodu, že nejsou rozlosovány skupiny a časy zápasů. Rozlosování bude známo 27. 6. 2019.

 

Zpět

© 2015 Všechna práva vyhrazena TOVO INDAHOUSE

Vytvořte si www stránky zdarma!Webnode