Mužům FbC druhý turnaj nevyšel

14.10.2015 13:57

Florbalisté FbC Jazzmani Žatec hráli v neděli 11. října v Novém Boru kde je čekali zkušení soupeři z Jablonce n Nisou a z Děčína. Oba dva celky jsou z horních pater tabulky, a proto to byla velice těžká utkání

V prvním utkání hráli Jazzmani s 1. FbK Jablonec n. N., utkáni začalo pro Jazzmany velice dobře a už v čase 0,07 vedli 1:0 ale jakoby domácí obdržená branka nastartovala a do konce třetiny otočili skóre na 6:2 a to byla pro Jazzmany hodně studená sprcha a lekce. Od druhé třetiny se síly vyrovnávaly, ale rozdíl ve skóre byl stále stejný a domácí celek 1. FbK Jablonec n. N. si dokráčel pro vítězství 10:6. Vcelku smolná prohra, protože Jazzmani určitě mohli svého soupeře více potrápit a možná i v utkání bodovat kdyby neudělaly tolik chyb v 1 třetině.

1. FbK Jablonec n.N. A : FbC Jazzmani Žatec 10: 6 (6:2, 2:3, 2:1),
střely na branku 30:18 Vyloučení 1:3
Sestava a branky: Mašek 6, Zbořil 4 – Kučera 0+1 , Smištík 4+0, Brunclík 0+1, Falbr, Mužík, Kohout 1+1, Votava  O.Vít 1+1, Bejček 0+1, Burda, Bartoš 0+1

Druhé utkání se odehrávalo ve stejném duchu. První gól, do naši sítě, padl již v čase 0:20 a první třetinu jsme prohráli 2:0. V druhé třetině odstoupil pro zranění náš nejproduktivnější hráč, ale přesto se Jazzmani nadechli a vyrovnali hru. V třetí třetině se podařilo dotáhnout na rozdíl jednoho gólu ale pak se projevila zkušenost domácího celku který si pak v klidu došel pro vítězství.

Tenhle turnaj nám ukázal kde máme slabiny v herní činnosti které budeme muset na trénincích dořešit.

1. FBC DDM Děčín 4: FbC Jazzmani Žatec 7: 3 ( 2:0, 2:2, 3:1),
střely na branku 26:16 Vyloučení 1:1
Sestava a branky: Mašek, Zbořil 7 – Kučera 0+1 , Smištík, Brunclík, Falbr, Mužík, Kohout 2+0, Votava 1+1,  O.Vít, Bejček, Burda, Bartoš