Muži zakončili rok výhrou

19.12.2022 08:30

V sobotu 17. prosince muži sehráli poslední dvě utkání roku. Nejdříve nešťastně prohráli s domácím FBC Vipers Most 4:7. A nešťastně z toho důvodu, protože po dvou třetinách byl pro Žatec výsledek příznivý a to 4:2. Když se dvakrát trefil hráč z žatecké rezervy – Jan Bartoš.

Poslední třetina pak patřila domácímu Mostu, který otočil výsledek a vyhrál 7:4 z jejich pohledu.

Ve druhém zápasu dne a posledním zápase FbC Jazzmani Žatec v letošním roce, nebylo pochyb o vítězi již od prvních minut. To totiž v rozmezí jedné minuty skórovali veterán Bartoš a mladičký Hrádek. Jazzmani rozdrtili rezervu C – Florbal Chomutov výsledkem 9:2 a utržili tak první letošní výhru v Regionální lize mužů.

Sestava: Ali – Řimnáč, Kuvík, Vápeník, D. Milyan, Hrádek – Bartoš, Hanzlík, Kopecký, Brunclík, V. Milyan

Vedoucí týmu: David Milyan