Muži zakončili nováčkovskou sezónu na krásném 5. místě

05.04.2016 17:22

V neděli 3. dubna se odehrála poslední dvě kole Regionální Ligy mužů ve florbale v Liberci, kde je čekali Jazzmani soupeři z Liberce a z České Lípy.

FbC Jazzmani Žatec - Slavia TU Liberec  3:8  (2:4,1:1,0:3)

V prvním utkání hráli Jazzmani  s Libercem. Jazzmani vstoupili do utkaní dobře  a již ve třetí minutě po gólech Smištíka a Votavi vedli 2:0 a mysleli jsme si, že to půjde samo. Jenže soupeř po chybách Jazzmanu otočil výsledek ještě v první třetině. Druhá třetina byla vyrovnaná, škoda jen že jsme nevyužili dvě přesilovky na konci třetiny. V třetí třetině měli sice Jazzmani víc ze hry, ale góly dával už jen soupeř z rychlých brejků. Velice smolní zápas.

Branky: Smištík, Votava, Vít

FBK Gladiators Česká Lípa - FbC Jazzmani Žatec 4:11  (2:1,1:4,1:6)

V druhém utkání jsme hráli z Českou Lípou o páté místo v tabulce. Do utkání jsme nevstoupili moc dobře a první třetinu jsme prohráli 2:1 sice jsme opět měli herně víc ze hry. Smůlu při zakončováni se nám konečně podařilo prolomit až ve druhé třetině a po gólech Votavi,Víta, Cajtlera a Smištíka jsme zápas otočili v náš prospěch. V dalším dějství už na hřišti byly opět starý Jazzmani  kteří hráli krásny flortbal a soupeře už k ničemu nepustili a udrželi si páté  místo v tabulce.

Branky : 4 Burda, 3 Smištík,  1 Votava, 1 Vít, 1 Cajtler, 1 Dumišinec

Děkuji hráčům za sezonu kde jako nováček si nevedl až tak špatně. Na příští sezónu se budeme snažit připravit lépe.

Sestava:  Zbořil - Smištík(4+4), Votava(2+2) Vít(2+4), Falbr(0+0), Burda(4+0), Cajtler(1+0), Bejček (0+1), Dumišinec (1+0)

Trenér : Oliver Živčák