MUŽI PŘIVEZLI ZLATO!!!

24.05.2015 21:53

 Již tuto sobotu 23.května se v Kadani konal další ročník Katova poháru a Jazzmani, jako tradiční účastník turnaje, nemohl chybět. Turnaje se účastnilo 11 týmů a Jazzmani byli nasazeni do 5-ti členné skupiny, kde byly výběry převážně z Kadaně, Chomutova i Litvínova. V prvním zápase muži zahráli překvapivou remízu 1:1, která náš tým nakopla, ale opak byl pravdou! V druhém zápase byl náš tým ukolíbán výsledkem z prvního zápasu a myslel si, že vše půjde samo. Přišla studená sprcha a tvrdá lekce pro Jazzmany od výběru Chomutova prohrou 0:5. Muži si nechtěli uříznout na turnaji další ostudu, tak do dalších zápasů ve skupině přistupovali zodpovědněji a efektivněji hrou dozadu a tak po dalších výhrách ve skupině 4:3 a 3:1, postupovali Jazzmani z druhého místa ve skupině. Ve čtvrtfinále na nás čekal tým ze 3.místa z druhé skupiny Action Heroes, kde muži uhráli výhru 4:2 a postoupili zaslouženě do semifinále. Semifinále na nás čekal tvrdý oříšek a asi největší adept na celkové vítězství Cihlenky. V zápase měl soupeř většivou převahu, ale zápas končil po základní hrací době 2:2 a došlo na nájezdy. Tento zápas rozhodl Ruda Neliba a Jazzmani si tím, tak zajistili souboj o titul. Ve finále muži narazili na výběr Chomutova, který nám v základní skupině uštědřil lekci, a proto jsme měli soupeři, co oplácet. Zápas opět končil po základní hrací době 2:2 a Jazzmani už tradičně na Katově poháru šli do samostatných nájezdů, tento zápas se dostal až do 7.série, kde nám titul vystřelil Aleš Linka a mohli začít bujaré oslavy. Nájezdy jsou loterie a tento ročník stálo štěstí při nás a proto bych chtěl rád poděkovat celému týmu za mimořádné výkony a také našemu velice NEPOČETNÉMU publiku, které nás hnalo a povzbuzovalo celým turnajem, protože bez nich, bychom tento výsledek pro náš klub nikdy neuhráli. HLAVNĚ bych chtěl vyzdvihnout výkon ve vyřazovacích soubojích brankáři Kubovi Zbořilovi, který zachoval chladnou hlavu a počínal si excelentně při samostatných nájezdech a dovedl náš tým k 1.MÍSTU NA TURNAJI! a zasloužil si tak cenu pro NEJLEPŠÍ BRANKÁŘE TURNAJE!
        
 
Sestava: Zbořil - Dumišinec, Falbr, Neliba R. - Smištík, Linka, Kohout, Dragušinec
 
                                                                                                                                                                                          Marek Smištík

Zpět

Kontakt

FbC Jazzmani Žatec
Dukelská 1691, Žatec 438 01
IČ 01192183

+420728361300

© 2015 Všechna práva vyhrazena TOVO INDAHOUSE

Tvorba www stránek zdarmaWebnode