Muži přivezli z Kadaně vítězství nad Chomutovem

03.03.2016 06:39

V neděli 28. Února se odehrála další dvě kole Regionální Ligy mužů ve florbale.

Žatecký tým zajížděl do Kadaně,  kde změřil své síly s rezervou Chomutova a Sokolem z Koberov

Jazzmani  Žatec : Florbal Chomutov B  9:3 (1:0)(3:3)(5:0)

V první třetině měli více ze hry Jazzmani , kteří soupeře přestříleli , ale překonat hostujícího brankáře se jim povedlo až v závěru toho dějství. Po přestávce žatečtí florbalisté zpřesnili efektivitu střelby a třemi úspěšnými zásahy zvýšili svůj náskok. Soupeři se ale podařil velmi nevídaný kousek a to když v rozmezí jedné minuty dokázali snížit na rozdíl jediné branky .  Třetí třetina ale patřila žateckým florbalistům, kteří v poslední čísti zápasu nastříleli  Chomutovu  pět branek a zaslouženě vyhráli .

Branky : 2 Burda, 2 Linka, 2 Bartoš Smištík, Vít, Dumišinec

Jazzmani  Žatec : TJ Sokol Koberovy  4:7 (1:1)(2:3)(1:3)

Druhý zápas přinesl souboj čtvrtých Koberov s pátými Jazzmany. Soupeř má ještě stále šanci postoupit do vyšší soutěže a tak se čekal velmi zajímavý souboj o body do tabulky.

Jazzmanům se povedl vstup do utkání, když se ve druhé minutě dokázali prosadit a ujmout se tak vedení , ale díky své nedisciplinovaností  nabídl soupeři po zbytek první části velmi dlouhou početní výhodu, kterou Koberovi dokázali v závěru třetiny využít.

Vstup do druhého dějství  vyšel lépe soupeři, který využil zaváhaní žatecké obrany a díky chybám v rozehrávce a nedůrazu Jazzmanů dokázal odskočit na rozdíl tří branek.  Závěr třetiny ale patřil žateckým florbalistům, kteří dvěma trefami dokázali snížit na rozdíl jediné branky.

O vítězství Sokola rozhodla třetí třetina v které se Jazzmani dopustili více chyb v obraně a soupeř je bez milosti potrestal a připsal si tak cenné tři body do tabulky

Branky:  Vít, Smištík, Dumišinec, Bartoš

Sestava: Mašek-Smištík(2+2), Vít(2+3), Linka(2+0), Falbr(0+1), Mojžíš(0+1), Burda(2+2), Ligda(0+3), Bartoš(3+0), Dumišinec(2+0), Cajtler(0+1), Bejček

Trenér : Oliver Živčák

Jazzmani i přes porážku se Sokolem stále drží velmi slušné páté místo v Regionální soutěži  což na to že jsou v soutěži nováčkem je velmi slušné umístění. Do konce sezony chybí odehrát ještě dva turnaje ve kterých se bude hrát ještě od dvanáct bodů do tabulky.

Zpět

© 2015 Všechna práva vyhrazena TOVO INDAHOUSE

Tvorba www stránek zdarmaWebnode