Muži FbC získali další 3 body

16.02.2016 14:16

Florbalisté FbC Jazzmani Žatec hráli v neděli 14. února v České Lípě, kde je čekali  soupeři z Turnova a z Lovosic. Turnaj byl poznamenaný hodně omluvenkami.

V prvním utkání hráli Jazzmani z posledním celkem TJ Turnov B , Jazzmani byly lepší po celou dobu zápasu. Už od první minuty bylo jasné kdo bude pánem na hřišti, což odpovídalo skóre po dvou třetinách 9:0. Poslední třetina se už jen dohrávala Jazzmani se podvědomě šetřili na druhý zápas. V zápase se pěkně uvedl Aleš Linka který dal 7 branek.

FbC Jazzmani Žatec : TJ Turnov B    12: 4  (3:0, 6:0, 3:4)
střely na branku 30: 19 Vyloučení 3:3
Sestava a branky:, Zbořil  –J. Kučera, M. Smištík 2+3 A. Linka 7+0, L. Falbr 1+0,  Bejček 1+0, O.Vít 0+4 , V. Cajtler,  I.Dumišinec 1+0, B.Mojžiš 0+3

Jazzmani odehráli nejhorší zápas za poslední dvě sezony, tentokrát se postavili proti druhému týmu tabulky ASK Lovosice B. Utkáni začalo ve velmi rychlém tempu , kde Jazzmani nevyužili několik šancí, natož díky zásadním chybám  si tým Lovosic vypracoval  vysoký rozdíl ve skóre a byl náležitě odměněn po  první třetině 0:5. Po zranění J.Kučery v druhé třetině zůstali na střídaní pouze dva hráči což pak bylo hodně znát , docházeli sily a s tak silným soupeřem se mohli jen těžce srovnávat.

ASK Lovosice – LFP B : FbC Jazzmani Žatec 4:13 (0:5, 1:3, 3:5)
střely na branku 24:30 Vyloučení 1:1
Sestava a branky:, Zbořil  –J. Kučera, M. Smištík 2+0, A. Linka 1+1,  L. Falbr 0+2,  Bejček 1+0, V. Cajtler,  I.Dumišinec 1+0, B.Mojžiš 0+1