Muži FbC přivezli z Lovosic dvě vítězství.

14.03.2016 16:22

V sobotu 12. března se odehrála další dvě kole Regionální Ligy mužů ve florbale v Lovosicích, kde je čekali  soupeři z Kadaně a z Liberce.

Jazzmani Žatec : FBC DDM Kati Kadaň B  6:3 (1:1)(2:1)(3:1)

V prvním utkání hráli Jazzmani  s rezervou Kadaně . Jazzmani nevstoupili do utkaní dobře, když soupeř dokázal využít hned svojí první početní výhodu. Vyrovnat se podařilo Jazzmanum až v závěru třetiny, když se trefil uzdravený Kohout. Druhá třetina začala náporem Žateckých flortbalistů a hned v první minutě je dostal do vedení Kučera, ale soupeři  se podařilo vyrovnat gólem F.Nováka. Hrál se velmi vyrovnaný zápas, rozhodnutí přišlo až na konci třetí třetiny, kdy nejdřív po rychlé rozehrávce standardní situace kapitána Jazzmanů Smištíka vstřelil gól Kučera a v oslabení dal svou třetí brankou  Kohout. V poslední  minutě ještě  pojistil   vítězství Burda.

Branky : 3 Kohut M., 2 Kučera J., 1 Burda J.

FBC Liberec NaBandě C– LFP B : FbC Jazzmani Žatec 3:10  (2:5, 0:2, 1:3)

Jazzmanum se povedl vstup do utkání, když už v páté minutě po gólech Kohouta, Kučery a Bartoše vedli 3:0. Liberec nic nevzdával a  po chybách Jazzmanu se dotáhnul na rozdíl jedné branky. To ale Jazzmani nesložilo a dál hráli svoji hru a do konce třetiny přidali další dvě branky Smištík a Kučera. To zlomilo odpor Libereckých flortbalistů. Druha a třetí třetina byla celé v režii žateckých florbalistů, kde odehráli jeden ze svých nejlepších zápasů .

Branky : 2 Kohut M., 3 Kučera J.,  2 Smištík M., 2 Bartoš j., 1 Linka A.

Hodnocení trenéra :

Byl to krásný florbal se vším všudy, tyto dvě výhry byly důležité na psychiku hráčů a jsem rád že se začalo dařit taky našim mladým hráčům Kohoutovi a Kučerovi,  kteří se značným způsobem zasloužili o vítězství.

Sestava:  Zbořil - Smištík(2+4), Kohout(5+2) Linka(2+1), Falbr(0+2), Burda(1+3), Ligda, Bartoš(2+1), Cajtler(0+1), Kučera(5+0)

Trenér: Oliver Živčák