Mladší Žáci zdolali Kadaň

15.02.2016 19:52

V neděli  14. Února na svátek všech zamilovaných  se odehrálo další kolo ústecké ligy mladších žáků ve florbale.

Žatečtí  florbalisté zajížděli do Kadaně , kde je čekal velmi nelehký úkol a to navázat na velmi pěkné výsledky s předešlého turnaje. Úkol to byl , ale obzvlášť těžký, protože oba brankáři včetně několik opor nemohli nastoupit z důvodu nemoci a účasti na lyžařském kurzu. A tak za zkušené brankáře zaskakovali samotní hráči.

Jazzmani Žatec : DDM Teplice 2:3 (1:1,1:2)

Začátek zápasu byl z obou stran opatrný a obě mužstva si vytvořila jen několik slibních šancí. V půlce první části zápasu se ale ujala úspěšná akce žateckých, kteří se tak dostali do vedení. Soupeři se ale podařilo do konce první části vyrovnat .

V stup do druhé půlky zápasu pro Jazzmani byl trošku smolný. Nejdříve si dali vlastní branku a pak se soupeři podařilo díky zaváhání žatecké obrany skórovat podruhé. Jazzmani ale zbraně nesložili, ba naopak. Vytvořili si po zbytek zápasu velkou herní převahu, ale překonat hostujícího brankáře se podařilo jen jednou.

Branky : Volráb, Kuvík

Jazzmani Žatec : FBC Kati Kadaň 6:0 (1:0,5:0)

Druhý zápas dne proti Kadani vyšel Jazzmanům náramně. V první části zapasu sice hostujícího brankáře dokázali překonat jen jednou, ale nutno dodat že soupeře jednoznačně přehrávali a nebýt  skvělých zákroku kadaňského gólmana skoré už po první části by bylo asi trošku jiné.

V druhé  půlce utkání, ale Jazzmani  spustili svůj brankostroj a pěti úspěšnými zásahy do soupeřovi branky dovedli zápas do vítězného konce.

Branky : 3 Volráb, 2 Říha,  Kuvík

Jazzmani Žatec : Florbal Chomutov 3:3 (1:1,2:2)

Vstup do utkání se povedl soupeři, který se rychle ujal vedení po zaváhání žatecké obrany.

Vyrovnání se Jazzmanům povedlo až minutu před koncem první části, když střelu žateckého obránce si soupeř tečoval do vlastní branky. Po přestávce měli více ze hry Jazzmani, kteří soupeřovu obranu překonali celkem dvakrát a vše nasvědčovalo tomu, že zápas už dotáhnou do vítězného konce.

Minutu před závěrečnou sirénou, ale žatečtí vytvořili dvě neskutečné fatální chyby ve svém obranném pásmu a nabídli tak soupeří možnost na vyrovnání. Chomutovští nabídkou využili a utkání,  tak skončilo nerozhodně 3:3.

Branky : Volráb, Hotěk, Hanzlík

Jazzmani Žatec : FBC DDM Děčín 4 Blue 2:6 (0:3,2:3)

V posledním zápasu dne čekal na Jazzmany soupeř z Děčína

První část zápasu předváděl soupeř svojí kvalitu, rychle se ujal vedení a pak dalšíma dvěma úspěšnými zásahy kontroloval vývoj zápasu. Po přestávce to ale byli Jazzmani, kteří začali svého soupeře přehrávat a dokázali snížit na rozdíl jediné branky.  Děčín ale nenechal nic náhodě a v závěru zápase třemi rychlými branky dokázal zápas dovést do vítězného konce.

Branky: Volráb, Říha

Sestava :  Dyrynk, Hazlík(1+0), Volráb(6+1), Říha(3+1), Kuvík(2+6), Zvoníčková(0+1), Hotěk(1+1), Enders, Karas(0+1), Vápeník

Hodnocení trenéra :  Dnes jsme všechny zápasy odehráli celkem dobře. Až na některé chyby v rozehrávce především ty dvě fatální chyby s Chomutovem si myslím, že hra se musela líbit.

Samozřejmě na hře se projevila absence několik hráčů především z řad brankářských postů, ale kluci Jarda s Jirkou je nahradili parádně.

Trenér : Martin Ligda

Zpět

Kontakt

FbC Jazzmani Žatec
Dukelská 1691, Žatec 438 01
IČ 01192183

+420728361300

© 2015 Všechna práva vyhrazena TOVO INDAHOUSE

Tvorba www stránek zdarmaWebnode