Mladší žáci kousek od titulu

02.02.2020 22:07

Tentokrát v Žatci a to 1. 2. se uskutečnil mistrovský turnaj mladších žáků mezi týmy z Lovosice, Kadaně a Podbořan.

FbC Jazzmani Žatec 6:2 ASK Lovosice LFP – Yellow (4:1)

Jazzmani předvedli nejlepší florbal v probíhající sezóně a odměnou bylo vysoké vítězství proti týmu, který byl nanominován z vyššího koše. Žatečtí hráči měli chuť po florbale a kombinaci. První lajna Vojtěch-Šole-Týř byla k nezastavení a krásnou kombinační hrou jednoduše přehrávala tápajícího soupeře. Ve druhé lajně se skvěle ukázal Tomáš Čopik, který dal dvě branky a ukázal, že florbal hrát umí. Jazzmani zaslouženě vyhráli a ukázali, že mají navíc.

FbC Jazzmani Žatec 3:3 FBC DDM Kati Kadaň (1:2)

Druhý zápas byl o dost vyrovnanější, ale také v celkovém důsledku velice kvalitní souboj. Kadaň účastník vyšších košů hrál bez zábran a Jazzmani jim byli kvalitním soupeřem, což dokazuje i konečný výsledek. V samotné hře byli přeci jenom lepší Jazzmani, protože nedělali tolik chyb a dokázali hrát víc kombinačně. Bohužel Kadaň srovnala 0,1 sekundu před koncem a tím srazila Jazzmany na kolena pro poslední zápas.

FbC Jazzmani Žatec 3:7 Mocní Tuleni Podbořany (1:4)

Nejneoblíbenější zápas Jazzmanů byl tu. Zklamaní Jazzmani z předchozího výsledku nedokázali předvést žádný výkon a Tuleni z přečíslení trestali. Jazzman se nezmohl skoro na nic a Podbořany zaslouženě vyhráli.

Sestava: Vošická – Wágner (0+1), Koubek (0+1), Gregorová (1+0), Botek – Vojtěch (3+2), Šole (3+4), Týř (3+1) – Kyloušek (0+1), Hrnčiřík (0+1), Čopík (2+0) – Bečan, Novák (0+1)

Trenéři: Votava, Wágner, Naxera

Slovo trenéra: „Tento turnaj jsme měli prozatím nejkvalitnější soupeře a jsem rád, že můžu konstatovat, turnaj jsme zvládli. Naši hráči se zápas od zápasu zlepšují a na předváděné hře je to vidět. Velký posun vidím u dua Vojtěch, Týř, kteří mají chuť vyhrávat. Další v pořadí je Jakub Hrnčiřík, který výrazně zlepšil práci s holý a pro příští rok bude klíčovou postavou prvního útoku. Odměnou mladších žáků bude účast na největším mezinárodním turnaji Prague Games 2020.

 

Zpět

© 2015 Všechna práva vyhrazena TOVO INDAHOUSE

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode