Mladší žáci hráli ve 3 koši velmi dobře

13.02.2022 13:49

Po minulém turnaji, který byl kvůli karanténám týmů pouze mezi Našimi kluky a Podbořany jsme postoupili až do 3 výkonostního koše.  A naši kluci s vyjímkou prvního utkání předvedli výkony na hranicích svých dovedností.

ŽATEC- PODBOŘANY 3:4

Do utkání jsme vstopili laksně, ospale a s představou, že když jsme před 14 dny Podbořany porazili o 8 branek, tak to půjde samo. Jak velký omyl to je naši kluci zjistili až v poločase. Kdy už prohrávali 3:1. Soupeř velmi dobře napadal, všude byl rychle a my ne a ne zapnout.  V druhé půlce to bylo o poznání lepší, hra se vyrovnala nejen na hřišti, ale i co do skore. V poslední minutě to bylo 3:3 a náš tým byl v tlaku, bohužel jedna chybná nahrávka na beka, sólo a Podbořanský střelec nekompromisně trestal. Nejsme horší než Podbořany, ale bez naší chuti, nasazení a koncentrace si v tomto utkání Podbořany výhru zasloužili.

ŽATEC – CHOMUTOV  1:4

Bez komentáře

ŽATEC – TEPLICE  5:2

S Teplicemi jsme se letos potkali už 4x a vždy jsme odešli poraženi. Tentokrát však kluci předvedli neskutečnou vůli a touhu po vítězství.  Moc a moc jim za tohle gesto děkuji. A jsem za ně moc rád, že sami sobě ukázali, jak důležitá je psychika, hlava, sebedůvěra a touha. Jste skvělí.