Mladší žáci 22. prosince udrželi koš

03.01.2019 10:42

V sobotu 22. 12. sehráli mladší žáci jazzmanů další ligové kolo. Do Žatce dorazili týmy z Podbořan, Loun a Ústí.

 

Tuleni Podbořany 2:1 FbC Jazzmani Žatec

V prvním duelu dne přišel na řadu tradiční soupeř z Podbořan. Poslední zápas se žateckým vůbec nevyvedl a odnášeli si prohru ve výši 10:0. Tentokrát ale Žatec hrál dobře a ještě v půli zápasu drželi domácí hráči nadějnou remízu. Bohužel v závěru již Podbořany ukázali svou kvalitu a Jazzmany zdolali 2:1.

Florbal Ústí Red 0:3 FbC Jazzmani Žatec

Ve druhém utkání svátečního dne si Jazzmani mohli postavit všechny hráče. A že jich na střídačce měli. Nikdo jiný v ten den nedisponoval tak širokou základnou jako právě Žatec. Jazzmani měli k dispozici kompletní tři lajny, které také pravidelně nastupovali do utkání s Ústím. Jazzmani zaslouženě vyhráli 3:0, a ačkoliv třetí lajna byla papírově nejslabší, na hřišti ukázali pravý opak. Třetí lajna hrála nejlépe a i díky jejich velké snaze, Žatec vyhrál.

TJ Lokomotiva Louny 7:2 FbC Jazzmani Žatec

V posledním utkání již Jazzmani nestačili na Louny. Lokomotiva hraje systémově lepší florbal a díky techničtějším hráčům, zejména v obraně, zaslouženě vyhrála. Výsledek neodpovídá průběhu utkání, ale Louny prostě vyhráli. Jazzmani se musí hodně zlepšit, aby zopakovali výhru proti Lounům na jejich domácí palubovce.

 

Zpět

© 2015 Všechna práva vyhrazena TOVO INDAHOUSE

Tvorba www stránek zdarmaWebnode