Léto se blíží. Nezapomeňte přihlásit děti na LEPRIKÓN KEMP 2026

21.04.2026 21:19

Prázdniny se pomalu blíží a s nimi i jedna z nejoblíbenějších letních akcí našeho klubu. LEPRIKÓN KEMP 2026 je znovu tady a už teď je jasné, že nás čeká týden plný pohybu, her, sportu, zábavy a skvělé atmosféry.

Příměstský sportovní tábor v Žatci je otevřený pro všechny děti, nejen pro členy FbC Jazzmani Žatec. Kemp je určený pro kluky i holky z kategorií přípravka, elévové, mladší a starší žáci, a florbalová minulost rozhodně není podmínkou. Důležitá je chuť se hýbat, užít si léto aktivně a zažít super týden s kamarády.

Skvělé zázemí a bohatý program

Kemp proběhne v termínu 20. 7. až 24. 7. 2026 v areálu 5. ZŠ Žatec, který nabízí téměř ideální podmínky pro sportovní týden. Děti budou mít k dispozici dvě tělocvičny, venkovní sportoviště a další zázemí, takže o pestrost programu rozhodně nebude nouze.

Těšit se mohou na:

  • dvoufázové tréninky v hale,
  • fyzickou přípravu a venkovní hry,
  • spoustu soutěží, pohybu a týmové zábavy,
  • a také na čtvrteční přespání, které bude možné po domluvě s trenéry.

O děti se postarají zkušení trenéři

Mladší skupinu, tedy přípravku a elévy, povede předseda klubu Tomáš Votava s asistentem. Starší skupinu, tedy mladší a starší žáky, bude mít na starosti sekretář klubu Martin Ligda s asistentem. V případě většího zájmu bude otevřena i třetí skupina, aby bylo o všechny děti dobře postaráno.

V ceně je vše potřebné

Cena kempu je 3.000 Kč za dítě a zahrnuje kompletní program, stravu, pitný režim i vedení trenéry. Každý den bude pro děti zajištěna svačina, oběd, svačina a samozřejmě dostatek pití po celý den.

Důležité termíny

Rádi bychom připomněli, aby rodiče s přihlášením zbytečně neotáleli.

  • závazná přihláška do 30. 5. 2026
  • v případě nenaplnění kapacity ještě do 30. 6. 2026
  • platba kempu do 15. 6. 2026

Kapacita kempu není neomezená, a proto doporučujeme přihlášení vyřešit včas.

Pro nejmenší členy klubu

U kategorií přípravka a elévové je podmínkou účasti:

  • odevzdaná přihláška do klubu FbC Jazzmani Žatec na sezónu 2026/27,
  • uhrazená první část členského příspěvku 1.500 Kč do 15. 7. 2026.

Co si děti mají vzít s sebou?

Na kemp budou potřebovat:

  • sportovní oblečení do haly i na ven,
  • pohodlnou sportovní obuv,
  • plavky a ručník,
  • kopii kartičky zdravotní pojišťovny,
  • kapesné dle uvážení rodičů,
  • a hlavně dobrou náladu a chuť sportovat.

Podrobný harmonogram obdrží rodiče týden před začátkem kempu podle finálního počtu účastníků.

Přijďte si užít léto s námi

LEPRIKÓN KEMP není jen o florbalu. Je hlavně o pohybu, kamarádství, společných zážitcích a radosti ze sportu. Každý rok jde o týden, na který děti dlouho vzpomínají, a věříme, že ani tentokrát tomu nebude jinak.

Rodiče, nezapomeňte svoje děti včas přihlásit. Těšíme se na další skvělé léto plné sportu a energie.

#Jazzmani #Florbal #Leprikon #LeprikonKemp #Zatec #FbCJazzmaniZatec #JazzmaniZatec

Zpět

Kontakt

FbC Jazzmani Žatec
Dukelská 1691, Žatec 438 01
IČ 01192183

+420732601280

© 2015 Všechna práva vyhrazena TOVO INDAHOUSE

Vytvořeno službou Webnode