Legendy naprázdno

07.01.2023 21:44

V sobotu 7. ledna se odehráli další dvě utkání Ústecké ligy mužů. Žatecké Legendy tentokrát nezískali ani bod a po prohrách s rezervou Louny 2:9 a rezervou Děčína 7:8 jsou v tabulce na 8 místě.

Žatec vs Louny

Oproti poslednímu zápasu, družstvo Žatce doznalo několik změn. Do sestavy se vrátili Hanuš, Kolář a Dvorský, což mohlo znamenat lepší výsledek. Bohužel opak byl pravdou. Louny tentokrát měli více ze hry. Píši tentokrát, protože poslední vzájemný duel skončil stejným výsledkem, ale v opačném gardu. Jazzmani zaslouženě prohráli.

Žatec vs Děčín

To ve druhém utkání dne se Jazzmanům vedlo o poznání lépe. Hned v první minutě otevřel gólový účet Adam Brunclík a ne jenom jeho zásluhou vedli Legendy po první třetině 3:1. Děčín šel do druhé třetiny s větším odhodláním, což se ukázalo jako rozhodující. Jazzmani neudrželi tempo zápasu a po dramatickém dotahování prohráli nejtěsnějším rozdílem. Jazz, bez bodu.

Sestava: Sarič – Falbr L., Kopecký, Bartoš, Dvorský, Brunclík – Kolář, Hričoviny, Janoško, Falbr J., Ligda, Hanuš