Junioři v Rumburku neuspěli

18.02.2018 21:45

V neděli 18. února čekalo na tým juniorů další dvojkolo, tentokrát v dalekém Rumburku.

FbC Jazzmani Žatec 5:6 FBC Šluknovsko Česká Lípa (2:2, 2:2, 1:2)

Všechno je jednou poprvé a letos Česká Lípa porazila poprvé Jazzmany, ale neuvěřitelným způsobem. Po skončeném předcházejícím utkání Gabriela Česká Lípa vs. BK Real Roudnice se najednou draftovalo 6 hráčů z jiného týmu, alias z Gabriela Česká Lípa a hned nastoupilo za tým Šluknovsko Česká Lípa. Těchto 6 hráčů se zasloužilo o všech 6 gólů a lehce demotivovaný žatecký tým, vzniklou situací prohrál o jednu branku. Takže výsledkem byla situace, že na jednom turnaji sehráli hráči 4 zápasy za různé dva celky, nepochopitelné ale skutečné.

BK Real Roudnice 10:7 FbC Jazzmani Žatec (5:3, 2:3, 3:1)

Druhý zápas proti basketbalistům z Roudnice bylo jiné kafe. Žatci se nepovedl vstup do zápasu, kdy hned po třech hrubkách žateckého Dudy, šli domácí do vedení 3:1. Ještě ve druhé třetině se Jazzmani dostali na rozdíl jedné branky, ale ve třetí třetině se opět kopily chyby na jejich straně. Soupeř se dostal do dvoubrankového vedení, aby pak v závěru, minutu před koncem, uzavřel gólový účet na 10:7 pro domácí.

Sestava: Sarič – Duda, Naxera, Pšenička – Kolář, Mylian, Hanuš, Hrádek, Žiga

Trenér: Votava