Junioři o domácí turnaj nepřesvědčili

20.12.2017 16:07

Již v sobotu 2. 12. 2017 pořádali domácí turnaj junioři v Kadani. Tentokrát na ně čekali soupeři z Liberce a Roudnice.

FbC Jazzmani Žatec 6:7 BK Real Roudnice n. L. (2:0, 3:6, 1:1)

Pro domácí hráče začalo utkání velmi slibně, když se po brankách Hrádka a Hanuše dostali do šatny po první třetině za stavu 2:0. Ve druhé třetině již soupeř ukazoval své síly a postupně přebíral iniciativu na svou stranu a s tím se také měnilo skóre. Bohužel v neprospěch domácích hráčů. Třetí třetina byla jen taktická bitva, protože oběma týmům razantně docházeli síly a tím došlo k úbytku gólů. Roudnice si pohlídali výsledek a těsně zvítězili 7:6.

FBC Liberec B 4:1 FbC Jazzmani Žatec (1:0, 0:0, 3:1)

Pokud bylo napsáno, že v prvním zápase Žatec prohrál utkání z důvodu nedostatečné fyzičky, tak ve druhém utkání to platilo dvojnásob. Liberec s kompletními dvěma lajnami sice nebyl lepším týmem, ale dokázal uhlídat již unavené hráče a k tomu ještě využívat chyb soupeře ze Žatce. Žatečtí junioři doplácejí na fyzickou připravenost, protože již od začátku sezóny bylo jasné, že na každý zápas budou jezdit nekompletní a zápasy budou spíše o zkušenostech, než o rychlosti. Jediným střelcem utkání hostujícího celku byl Matěj Hanuš, který využil chyby soupeř a dal gól v oslabení.

Sestava: Sarič – Naxera, Pšenička, Duda – Hrádek, Hanuš, Milyan – Kolář, Žiga

Trenér: Tomáš Votava