Jazzmani vstoupili do sezóny s přílišným respektem

13.09.2020 15:08

V sobotu 12. 9. rozehráli FbC Jazzmani Žatec divizní partii. První zápas soutěžního ročníku byl proti mladičkému Florbal Teplice a FbC nesehrálo důstojnou roli.

Svázanost a nervozita, která Jazzmany Žatec provázela po celé utkání, rozhodla o konečném vysokém rozdílu ve skóre. Začátek zápasu vůbec nenasvědčoval o tak vysoké porážce. Jazzmani si hned v úvodu vytvořili několik slibných šancí a za stavu 1:1 hráli Jazzmani velice dobře.

Koncem první třetiny bylo vše jinak. Po zbytečném vyloučení Jana Bartoše přišel zvrat. Florbal Teplice poprvé využil početní výhodu a šel do vedení. Jazzmani se sice snažili a po vytvoření několika šancí opět přišel gól do sítě domácích a do šatny se odcházelo za stavu 3:1 pro hostující Teplice.

Druhá třetina opět svázána vyloučením domácích hráčů nahrávala hostů, kteří své šanci využívali a skóre narůstalo na 5:1. Pomyslnou tečkou bylo opět vyloučení Jana Bartoše, který dostal trest 2+2 za sekání a bránění ve hře. Jazzmani neměli sílu na změnu ve skóre, a naopak Teplice trestali. Tepličtí hráli s chutí a nadhledem, proto zaslouženě zvítězili 9:1.

Již za týden se hraje další ligové utkání ve stejný čas, na stejném místě proti Florbalu Sokolov, který na úvod sezóny také prohrál proti týmu z Děčína. Jazzmani musí zvednout hlavu a přestat hrát na úrovni regionu. Divize je celostátní soutěž, ve které se za chyby trestá.

Zpět

Kontakt

FbC Jazzmani Žatec
Dukelská 1691, Žatec 438 01
IČ 01192183

+420728361300

© 2015 Všechna práva vyhrazena TOVO INDAHOUSE

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode