Jazzmani stále tahají za kratší konec

04.10.2020 01:36

V sobotu 3. října 2020 bylo na programu 4. kolo DIVIZE, když v exilu FbC Jazzmani Žatec hostil TJ Lokomotivu Louny.

FbC Jazzmani Žatec 2:6 TJ Lokomotiva Louny (0:2, 0:2, 2:2)

Jazzmani svázaní dlouhodobou rivalitou vstoupili do utkání hodně nervózně. V podstatě to mohlo vypadat, jako hra kočky s myší, protože domácí Žatec se v úvodní třetině zřídka kdy dostával do střeleckých šancí. Zkušenější celek z Loun si vypracoval několik slibných šancí a po právu se ujal vedení po první třetině 2:0. Druhá třetina se odehrála ve stejném rytmu, kdy Jazzmani nekladli příliš velký odpor a divizně zkušenější Louny opět trestali.

Až závěrečná třetina měla ligové parametry. Jazzmani se přestali bát a mladší a psychicky nevyzrálé hráče začala přehrávat svým způsobem. V zápase bylo příliš mnoho emocí, které zvítězili nad florbalem a proto vše museli krotit rozhodčí. Vraťme se ale k zápasu. Jazzmani předvedli jednu ze svých lepších třetin, a proto poslední třetina byla remízová. To nic neměnilo na tom, že Jazzmani v zápase okresu prohráli a stále jsou bez bodu.