Muži ukončili zatím nejúspěšnější sezónu za posledních 6 let.

24.04.2015 11:08

Je dobojováno !!!!! Postup do regionální ligy???????

V sobotu 28. března sehráli Jazzmani poslední dva zápasy Ústecké ligy sezony 2014/2015 v Krupce. Čekali nás soupeři ze spodních částí tabulky, které jsme zvládli na jedničku, i když jsme šli do zápasu oslabení o zraněné a nemocné hráče. Do hry se tedy musel zapojit i náš druhý brankař Michal Křivánek, který se své staronové role zhostil s noblesou. Žatecký tým se vrhl na soupeře, ale Prty odolávaly do půlky druhé třetiny, kdy jsme soupeři odskočili o 3 góly. V závěrečné třetině už náš tým jasně dominoval a kontroloval hru. FbC Jazzmani Žatec : FbK Prty 10: 1 (1:0, 4:1,5:0), střely na branku 36:15 Vyloučení 1:1 Sestava a branky: Zbořil – Linka 1+2 , Smištík 5+2, Ligda, Dumišinec 1+1, Neliba, Kohout 2+0, Falbr 1+1 Bejček, 1, Křivánek 0+1

Druhý zápas proti FBC Vipers Most začal stejně jako třetí třetina předchozího zápasu a v čase 0:09 už jsme vedli a soupeře jsme prakticky k ničemu nepustili. Soupeř sice ještě v třetí třetině kousal ale zásluhou našeho golmanmajstra Kuby Zbořila už se k ničemu nedostal Další pozitivum vidím v proměňovaní přesilových her kde jsme po krásných kombinacích dvakrát skórovali (R Neliba). V zápase jsme měli výhodu nájezdu, který bohužel na přání všech Křiva neproměnil. FbC Jazzmani Žatec : FBC Vipers Most 10: 4 (4:1, 2:0, 4:3), střely na branku 40:17 Vyloučení 0 : 4 Sestava a branky: Zbořil 0+1 – Linka 2+1, Smištík 4+1, Ligda 0+1, Dumišinec 0+2, Neliba 2+1, Kohout 0+1, Falbr 2+1, Bejček, Křivánek Na závěr chci poděkovat všem hráčům, kteří se zapojili do hry po čas celý sezony, zvlášť ve druhé půlce. Možný postup do vyšší ligy si určitě zasloužili. Tréninky dál pokračuji až do konce června. Trenér Tým mužů FbC Jazzmani Žatec 2014/2015 Marek Smištík Aleš Linka Tomáš Votava Ivo Dumišinec Adam Brunclík Ladislav Falbr Michal Kohout Josef Burda Jiří Bejček Martin Ligda Rudolf Neliba Jan Bartoš Bedřich Mojžíš Vojtěch Cajtler Michal Křivánek Vojtěch Hamous Petr Žbírek Jakub Zbořil