Dorostenci získali bod za remízu

14.11.2015 15:44

V sobotu 14. listopadu se sehrála další dvě utkání 2. ligy dorostenců ve florbale. Opět se hrálo v nedaleké sportovní hale v Kadani, která se stává takovou Mekkou pro florbal v Ústeckém kraji.

FbC Jazzmani Žatec 1:7 1. FBC DDM Děčín 4 (1:4, 0:1, 0:2)

Domácí Jazzmani doplněni o tři starší žáky se hned v úvodu předvedli pohlednou hrou a ve druhé minutě se po hezké spolupráci Hanuše a Pigla ujali vedení. Celkově první třetina se Jazzmanům povedla, ale výsledek tomu neodpovídal, protože Děčínští hráči stříleli branky a Žatečtí se jen snažili o konstruktivní hru bez vstřelení gólu. Druhá a třetí třetina byla jen taková udržovací. Žatci upadávalo nasazení a opět Děčín trestal. Po odevzdaném výkonu Děčín zaslouženě zvítězil 7:1.

FbC Jazzmani Žatec 5:5 Florbal Ústí B (4:2, 0:1, 1:2)

Ve druhém utkání dne se střetli proti sobě podobně hrající týmy a výsledek to také dokázal. Jazzmanům se povedl vstup do utkání a díky hattricku Pigla vedli domácí po první třetině 4:2. Ve druhé třetině se hostujícímu celku podařilo snížit na rozdíl jedné branky. Pohodu na hokejky domácího celku vrátil opět Hanuš ve třetí třetině. Když po líbivé individuální akci dal pátý gól FbC. Místo toho, aby se hra zklidnila a Jazzmani si dokráčeli pro vítězství, začal domácí celek zmatkovat. Ústí chytilo svojí šanci a s chutí bralo bod za remízu 5:5.

Sestava: Žiga 12 – Duda, Michal 0+1, Naxera, Kohout – Zelinka, Hanuš 3+1, Sarič, Marcel, Pigl 3+1

Trenér: Ing. Tomáš VOTAVA

„Tým se stále konsoliduje, ale jako celek je téměř hotov. Ještě musíme zapracovat na individuálních faktorech, které zásadním způsobem ovlivňují výsledky utkání. Nejspíš bude razantní změna na postu brankáře, ale to ukáže až čas.“