Dorostenci vezou z Ústí tři body

25.02.2017 20:08

Jako den a noc mohli někomu připadat poslední dvě utkání 2. dorostenecké ligy, která se odehrála v sobotu 25. února na palubovce Ústí nad Labem. V prvním zápase, dalo by se říci, vcelku snadná výhra, ale ve druhém zápase naopak drtivá porážka.

FbC Jazzmani Žatec 7:3 SK Bivoj Litvínov Black (3:0, 3:1, 1:2)

Tuto sezónu se žateckým dorostencům příliš nedaří a bodů mají méně, než je prstů na jedné ruce. V tomto zápase ale vše bylo jinak. Jazzmani se s velkou vervou vrhli na soupeře a z prvních třech střel utkání, dali tři góly. V tu chvíli byl na hřišti jenom jeden tým a to Jazzmani, kteří své představení zopakovali i ve druhé třetině. V poslední třetině hostující tým na malinkatou chvilku ucítil šanci na zvrat v utkání, po jejich vydařené přesilovce a hodně náhodně vystřelenou střelou, která si našla svou cestičku do žatecké branky. Vše ukončil Jiří Kolář, který pečetil skóre 7:3 do prázdné branky. Hodně kvalitní výkon celého družstva v čele s brankářem Pavlem Saričem, které odchytal své nejlepší utkání. Kdyby se takové výkony předváděli častěji, Žatec by jistě nebyl na chvostu tabulky.

FbC Jazzmani Žatec 0:11 Florbal Ústí B

Jak bylo psáno výše, noc začínala pro žatecké ve 12:30. Hosté po dvou střelách vedli 2:0 a bylo po zápase. Psychické zatížení u žateckých hráčů vykonalo své a jazzmani neměli žádnou šanci na zisk dalších cenných bodů. Hodně nepodařené utkání, plné zbytečných chyb a zbytečných gólů.

Sestava: Sarič, Ali – Duda 1+0, Naxera, Sarič 1+0, Žiga – Milyan 0+2, Hanuš 1+0, Zelinka 2+1 – Kuvík, Kolář 1+0, Fajt 1+1

Trenér: Tomáš Votava