Dorostenci v Kadani

14.12.2022 11:27

V neděli 11. 12. měli dorostenci na programu dne další dvě utkání 2. ligy dorostenců. V Kadani, kde tentokrát žatečtí pořádali, sehráli první zápas s SK Bivoj Litvínov a druhý s Florbal Ústí B. Bohužel v ani jednom zápase nezahrála jazzmanská melodie.

Jazzmani vs Bivoj začal lépe pro domácí Bivoj, který po první třetině vedl 2:0. Tento stav trval pouze do začátku druhé třetiny, kdy se jazzmanům povedlo skóre srovnat. Díky střelcům Kylouška a Nováka se stav utkání v 16. minutě vyrovnal na 2:2.

To bylo z pohledu Žatce vše, co se týká vstřelených branek. Bivoj si o minutu později vzal své vedení a postupem času navyšoval rozdíl ve skóre, které skončilo na 8:2 pro Litvínov.

Jazzmani vs Ústí byl opět úspěšnější pro domácí. Tentokrát ale pro Žatec, který po 34 sekundách po výhozu brankáře Cilce a zakončením Vildy Kylouška, šel do vedení. Jazzmani vyhráli první třetinu 3:2 a mohli se těšit pokračování v navyšování skóre.

Ústí přidalo na intenzitě a obrátilo stav skóre ve svůj prospěch. Jazzmani obdrželi 4 branky po sobě, na což reagoval pouze Vojtěch, který pouze korigoval výsledek na 4:6. Zápas Jazzmani prohráli 4:11.

Další utkání sehrají dorostenci 14. 1. v Lovosicích, kde narazí na domácí a Roudnici.