DIVIZE se krystalizuje.

23.06.2021 09:25

Po celostátním losu už známe víkendy odehrání všech utkání. Teď přijdou na řadu jednání s provozovateli hal, kteří nám nabídnou volné dny v halách. My jsme si zvolili za domácí půdu opět sportovní halu v Kadani, kde domácí zápasy budou začínat v sobotu od 18:00 h. pokud se tak dohodneme se správcem.

Divize stejně jako v loňském roce bude čítat 12 týmů, ale ve složení došlo k mírným úpravám. Florbal Teplice a DDM Dynamo Teplice po dlouhé době dosáhli sloučení a po vzorech z Ústí nad Labem, Chomutova nebo Žatce, kde fungovalo více týmů, vytvořili jeden klub. Nyní tedy FD Teplice.

Další změnou je, že za SK Vinohrady nastoupí Panthers Praha a poslední tým soutěže, který doplňuje stanovený počet jsou Wolves Kralupy.

Nemalou zajímavostí a v dnešní době sexy, je vytváření speciálních týmů dané kategorie. Ve Švédsku, Finsku je to normální úkaz, ale k nám to doráží až nyní. Florbal Chomutov, který má se svým A týmem ambice nejvyšší (superliga), vytvořil Btým v kategorii U21, což je logické, protože bude chtít nechat rozehrávat mladé hráče, kteří ještě nemají na áčko, ale nechtějí je ztratit.

Dalším takovým klubem jsou Panthers Praha U23.

Zpět

© 2015 Všechna práva vyhrazena TOVO INDAHOUSE

Tvorba www stránek zdarmaWebnode