Děčínská úspěšná neděle týmů přípravek

15.01.2016 22:19

Dne 10. ledna vyráželi oba týmy žatecké florbalové přípravky do dalekého Děčína.
Protože první zápas začínal v devět hodin tak kluci museli vstávat velice brzy a po srazu u letního kina jsme v 7:00 vyrazili na cestu.
Týmy byly opět postiženy marodkou a dovolenými s rodiči na horách I tak se podařilo týmu Green i týmu Yellow poskládat dvě kompletní lajny.

První hrál tým Yellow, začněme tedy jejich výsledky:

První zápas proti domácímu silnému Děčínu byl velice těžký, protože kluci se po dlouhé cestě nemohli dostat do zápasového tempa a bohužel se to odrazilo na výsledku. Konečné skóre 6:9 v náš neprospěch.

V následujícím utkáním proti Chomutovu White jsme si spravili chuť. Nesehraný tým jsme porazili naprosto hladce 16:3.

Třetí souboj svedl naše týmy Green a Yellow proti sobě. Utkání to bylo velice zajímavé, kdy žlutý tým do poločasu prohrával 1:6 a po poločase a změně taktiky druhou půli vyhrál 4:3. I tak to nestačilo na vítězství a konečná prohra 5:9.

Naposled kluci svedli souboj s Chomutovem Red, kdy jednoznačně zvítězili 14:1.

Sestava: Štastný, Wágner, Škvaro, Čučvara, Fiedler, Herold, Eliáš.
Trenér: Galló Jan

Tým Green svůj úvodní zápas svedl proti týmu Chomutovu Red, kdy po ospalém začátku soupeře nakonec porazil 9:3.

Děčínský tým si brousil zuby i na náš zelený tým a vlétl na nás jak uragán. Po prvním poločase tým prohrával již o pět branek. Druhou půli zabral, ale i tak to na rozjetého soupeře nestačilo a konečný výsledek 7:14 pro Děčín.

Třetí utkání svedlo Jazzíky proti sobě, viz. výše.

Poslední zápas si kluci rozdali s chomutovským týmem White, kdy nepřipustili žádné pochybnosti a zvítězili 16:1.

Sestava: Cilc, Trachta, Nápravník, Vejvoda, Pernet, Braun, Odenthal,
Trenér: Linka Aleš
Tentokráte ani u jednoho týmu nebudu psát, kdo kolik dal gólů, protože zapisovatelé v Děčíně zapisovali úplné nesmysly, které nereflektují skutečnost

Tímto bych chtěl poděkovat klukům, kteří i přes to, že museli cestovat až do Děčína a cesta je dost unavila podali takové skvělé výkony.
Zároveň díky rodičům, kteří se domluvili na dopravě a mohli jsme všichni v klidu odjet.