Sponzoring

Spojte jméno Vaší společnosti s mladým a dynamicky se rozvíjejícím klubem florbalu, využijte značného potenciálu, který je ve florbalu ukryt.
 
Náš spolek vznikl na základě registrace stanov Ministerstva vnitra České republiky pod Čj. VS/1-1/41593/99-R. Datum vzniku 20. 10. 1999 pod jménem Jazzmani Žatec jako sportovní klub. Po uvedení v platnost Nového občanského zákoníku byl náš spolek přejmenován na FbC Jazzmani Žatec, zapsaný spolek.
 
Patříme mezi nejstarší florbalové kluby v ústeckém kraji a v současné době sdružujeme cca 152 aktivních členů s tím, že tyto počty se neustále, z důvodu fluktuace hráčů, mění. Mezi základní myšlenky patří umožnit hrát florbal každému zájemci bez ohledu na jeho sportovní výkonnost a fyzickou zdatnost a to zejména v mládežnických kategoriích.
 
Každoročně pro naplnění ročníků probíhají nábory, které jsou organizovány na všech základních školách ve městě Žatec. Před pár lety byla vybudována spolupráce s ředitelem 5. ZŠ, s panem Ing. Zdeňkem Němcem, který nám každoročně poskytuje tréninkové prostory pro trénink našich nejmladších hráčů, kteří nejsou tak vázáni velikostí hřiště.
 
Během roku pořádáme nespočet mistrovských utkání, které jsou ještě doplněna o přátelské turnaje pořádané naši klubem. Právě na těchto pravidelných i nepravidelných akcí může být i Vaše reklama.
 
Hlavní cíle klubu, byly stanoveny, stabilizovat ekonomickou situaci klubu, kvalifikovat trenéry a neustále je zdokonalovat ve svém oboru, uskutečňovat letní soustředěný trénink v délce minimálně jednoho týdne, jednou ročně zajistit účast na mezinárodním turnaji a neustále se snažit vytvářet optimální podmínky pro všechny hráče klubu (prostory, rehabilitace, materiál ...).
 
Připravované projekty na sezónu 2016/2017
 
V nejbližších letech bychom chtěli participovat minimálně na třech projektech. Vybudovat venkovní víceúčelové hřiště poblíž basketbalového hřiště 5. ZŠ na kterém by bylo možné hrát florbal open air. Druhá věc je, podílet se na vybudování streetworkout hřiště, které by bylo určeno především pro středoškolskou a starší širokou veřejnost z důvody potřeby rozvíjení fyzické síly. Závěrečný a také nejsložitější projekt je pomoci k vybudování multifunkční sportovní haly. Pomoc bude na úrovni studie proveditelnosti v královském městě Žatec.
 
Získané finanční prostředky
 
Prostředky budou výhradně alokovány na sportovní činnost mládežnických kategorií našeho klubu. Sportovní činnost zahrnuje nákup florbalového vybavení, nákup sportovních pomůcek pro trénování, pronájem tréninkových prostor a část za pronájem dopravních prostředků k mistrovským utkáním.
 

Kontakt

FbC Jazzmani Žatec
Dukelská 1691, Žatec 438 01
IČ 01192183

+420732601280

© 2015 Všechna práva vyhrazena TOVO INDAHOUSE

Vytvořte si web zdarma!Webnode