všichni 2. 9. 2019 ZAHÁJENÍ SEZÓNY 2019-2020  
nový hráči 3. 9. 2019 nábor 2020, každé úterý a čtvrtek od 17 na 5. ZŠ  
rodiče 4. 9. 2019 informační schůzka pro rodiče (18 příp, el a 19 ml, st) U Orloje
všichni 14. 9. 2019 zahájení soutěžního ročníku 2019/20  
dorostenci 14.9.2019 Florbal Chomutov B, BK REAL ROUDNICE N/L Roudnice
starší 21.9.2019 košový systém, družstva budou upřesněna Velebudice
dorostenci 28.9.2019 ASK Lovosice - LFP, DDM Dynamo Teplice B SH Kadaň
mladší 28.9.2019 košový systém, družstva budou upřesněna SH Kadaň
muži 28.9.2019 Sportovní klub Fbc Most, Florbal Ústí C Velebudice
starší 5.10.2019 košový systém, místo a družstva budou upřesněna  
muži 12.10.2019 SK BIVOJ LITVÍNOV B, FBC DDM Kati Kadaň B SH Kadaň
mladší 12.10.2019 košový systém, místo a družstva budou upřesněna  
dorostenci 13.10.2019 TJ Lokomotiva Louny - Mašinka, ROUDNICE N/L SH Kadaň
elévové 20.10.2019 Kadaň, Chomutov, Jirkov, Podbořany SH Strupčice
starší 26.10.2019 košový systém, místo a družstva budou upřesněna  
dorostenci 2.11.2019 1. FBC DDM Děčín IV, TJ Lokomotiva Louny MH Chomutov
mladší 2.11.2019 košový systém, místo a družstva budou upřesněna  
přípravky 2.11.2019 Kadaň, Podbořany M a Ž Podbořany
muži 3.11.2019 Florbal Teplice B, Florbal Ústí C Litvínov
starší 9.11.2019 košový systém, místo a družstva budou upřesněna  
elévové 9.11.2019 Ústí, Teplice, Lovosice SH Lovosice
dorostenci 16.11.2019 TJ Lokomotiva Louny - Mašinka, Florbal Ústí B MH Louny
mladší 16.11.2019 košový systém, družstva budou upřesněna OA Žatec
přípravky 16.11.2019 Louny, Litvínov B a W OA Žatec
starší 23.11.2019 košový systém, družstva budou upřesněna OA Žatec
mladší 30.11.2019 košový systém, místo a družstva budou upřesněna  
přípravky 30.11.2019 Most, Chomutov, Jirkov MH Chomutov
muži 1.12.2019 SK BIVOJ LITVÍNOV B, Florbal Teplice B SLUNETA Ústí
dorostenci 1.12.2019 Florbal Ústí B, TJ Lokomotiva Louny MH Louny
starší 7.12.2019 košový systém, místo a družstva budou upřesněna  
elévové 7.12.2019 Chomutov, Kadaň, Louny, Jirkov MH Chomutov
dorostenci 14.12.2019 Florbal Teplice, Florbal Chomutov B SH Krupka
mladší 14.12.2019 košový systém, družstva budou upřesněna OA Žatec
přípravky 14.12.2019 Most, Chomutov, Kadaň MH Chomutov
muži 15.12.2019 FBC DDM Kati Kadaň B, Sportovní klub Fbc Most SH Kadaň
elévové 21.12.2019 Jirkov, Louny, Podbořany, Chomutov OA Žatec
mladší 11.1.2020 košový systém, místo a družstva budou upřesněna  
muži 18.1.2020 Sportovní klub Fbc Most, Florbal Ústí C Velebudice
elévové 18.1.2020 Chomutov, Kadaň, Podbořany, Jirkov MH Chomutov
starší 25.1.2020 košový systém, místo a družstva budou upřesněna  
přípravky 25.1.2020 Litvínov, Kadaň, Chomutov MH Louny
muži 1.2.2020 SK BIVOJ LITVÍNOV B, FBC DDM Kati Kadaň B SH Kadaň
dorostenci 1.2.2020 FBC Vipers Most, ASK Lovosice - LFP Velebudice
mladší 1.2.2020 košový systém, družstva budou upřesněna OA Žatec
starší 8.2.2020 košový systém, družstva budou upřesněna OA Žatec
mladší 15.2.2020 košový systém, místo a družstva budou upřesněna  
elévové 15.2.2020 Louny, Štětí, Lovosice, Roudnice, Podbořany MH Louny
dorostenci 16.2.2020 1. FBC DDM Děčín IV, FBC Vipers Most Nový Bor
muži 16.2.2020 FBC DDM Kati Kadaň B, Sportovní klub Fbc Most SH Kadaň
starší 22.2.2020 košový systém, místo a družstva budou upřesněna  
dorostenci 29.2.2020 Florbal Teplice, TJ Lokomotiva Louny MH Chomutov
elévové 29.2.2020 Jirkov, Chomutov, Podbořany, Kadaň OA Žatec
muži 1.3.2020 Florbal Teplice B, Florbal Ústí C Litvínov
mladší 7.3.2020 košový systém, místo a družstva budou upřesněna  
starší 14.3.2020 košový systém, místo a družstva budou upřesněna  
přípravky 14.3.2020 Louny, Podbořany M a Ž OA Žatec
mladší 21.3.2020 košový systém, místo a družstva budou upřesněna  
starší 28.3.2020 košový systém, družstva budou upřesněna OA Žatec
elévové 28.3.2020 Podbořany, Louny, Most, Kadaň, Chomutov OA Žatec
mladší 4.4.2020 košový systém, místo a družstva budou upřesněna  
přípravky 4.4.2020 Děčín, Teplice, Ústí Ústí
muži 5.4.2020 SK BIVOJ LITVÍNOV B, Florbal Teplice B SLUNETA Ústí
dorostenci 10.4.2020 play-off  
starší 11.4.2020 košový systém, místo a družstva budou upřesněna  
florbal 18. 4. 2020 superfinále florbalu 2019/20 Ostrava
dorostenci 25.4.2020 play-off  
přípravky 25.4.2020 Jirkov, Chomutov, Podbořany Ž SH Strupčice

© 2015 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode